Overal - přestaňte se ho konečně bát!

Nevím jak to, ale v naší zemi je takový trendy kousek jako je overal, stále nějak opomíjen. Ačkoliv bylo napsáno mnoho článků (a tohle bude další), které overaly vyzdvihují jako módní záležitost již druhou sezónu, stále je vidět pouze malý počet hrdých nositelek tohoto kousku. Přitom ženy stále touží po pohodlné módě. A to přesně ztělesňuje overal - pohodlí a styl. Navíc je to takové dva v jednom -  spojení topu a kalhot případně šortek. Letošní kolekce Vám umožňují nosit overal úplně všude.

Jen tak na procházku

Znáte to - chcete se jentak někde projít nebo vyrazit k vodě, ale co na sebe? Overal z bavlny nebo lehčího materiálu je příjemný i v těch největších vedrech. Stačí jen obout sandálky nebo žabky a jde se! Takové pohodové overaly se šijí ve veselých barvách, nestárnoucích puntíkách, květinových vzorech (něžné kvítečky i do očí bijící květy). I teď zapůsobíte v námořnickém stylu. Letí proužky všech šířek i barev. Jestliže se Vám nelíbí jednolitost overalu, dají se koupit i ty, jejichž top se vzorem liší od spodní části.

Do víru velkoměsta

Rajcovnější modely s propracovaným střihem jsou skvělou volbou při tahu do baru nebo na večeři s kámoškama. Nazujte si boty na podpatcích, přidejte nějaký ten pásek, výrazný náhrdelní nebo náramek a můžete jít na věc.

Elegance sama

Že si nedovedete představit, jak vypadá takový elegantní overal? Takovým overalům dominují decentní barvy jako je černá, bílá, šedivá, tmavě modrá a bordó. Další level je střih. Nesmí být upnutý ani volný, aby jste nevypadaly jako v pytlovině. Takže jak? No prostě tak akorát. Ty nejjednodušší kousky jsou v celočerném provedení. Ale pozor, aby to z Vás nedělalo nějakou šedou myšku nebo starou mladou. Prostě až tento overal vyzkoušíte, tak prostě uvidíte ... Mladistvěji budou určitě působit overaly v bílé a šedé barvě. Aby jste působily ještě více svěžím dojmem, je nejlepší zvolit overal s různobarevným vrškem a spodkem. Povoleny jsou overaly bez ramínek, bez rukávů s ozdobnou vrchní částí, s výstřihem do V nebo typ "voda". A kde všude se s takovýmto overalem pochlubit? V práci i na slavnostní akci.  

Publikováno: 11. 06. 2012

Kategorie: Sukně/šaty

Autor: Isména Čadová