Reklamní předměty, které potěší každého

Zvolit reklamní předmět pro specifickou cílovou skupinu je obvykle hračka. Co když ale potřebujete absolutně univerzální kousek, který osloví zákazníky napříč pohlavím i generacemi? I taková situace má řešení – a dokonce více než jedno. Možností je hned několik. Vedle hrnků, propisek a bloků jsou to také roušky s potiskem.

Hrnky na doma i do kanceláře

Hrníček je praktickým dárkem pro všechny věkové kategorie a najde uplatnění jak v domácnostech, tak na pracovištích všeho druhu. Kdo by si ostatně dnes dokázal představit pracovní den bez šálku horkého nápoje? Proto jsou hrnky skvělým reklamním předmětem, který můžete volit jak v obyčejné jednobarevné verzi s logem, tak třeba i s vtipným nápisem, v termo verzi, s talířkem, nebo v sublimační verzi, která odhaluje potisk až po nalití teplého nápoje.

Propisky a bloky

Ne nadarmo najdete propisku téměř na každém stánku na jakémkoliv veletrhu. Propisku rovněž využijeme jak v práci tak doma, povalují se v dámských kabelkách, autech i šuplících a používáme je denně. Při jejich použití máme navíc přímo před očima případné logo firmy, takže se nám dobře vrývá do paměti. Alternativou mohou být i tužky či pastelky – zejména pro děti. K nim můžete bez starosti přidat i blog s vaším logem, případně na přelomu roku i praktický diář, který se také v žádné domácnosti neztratí.

Kosmetika a hygiena

Spotřebním zbožím v každé domácnosti jsou kosmetické a hygienické přípravky. Každý proto jistě rád upotřebí kapesní hřeben, sadu na manikúru, balzám na rty, cestovní mýdlo či šampon, zrcátko, sadu náplastí nebo vlhčené ubrousky či kapesníčky. Zejména v poslední době jsou pak velmi oblíbené i dezinfekční gely, roušky či respirátory.

Hry a hračky

Kdo si hraje, nezlobí, a volný čas u her tráví každý bez ohledu na věk. Příjemným dárkem pro každého proto bude hra mikádo, hrací karty nebo třeba domino, které můžete pořídit i v praktických cestovních variantách.

Publikováno: 28. 05. 2021

Kategorie: Podnikání

Autor: Ivana Kolářová