Krása

Diamantový lesk

Jistě alespoň jednou za život zatouží každá žena po překrásném šperku, který bude vystihovat její osobnost. Každý, kdo takový šperk hledal, ví, že se různá cinkrlátka prodávají v každém druhém obchodě – ať už internetovém nebo kamenném. No jo, ale cetka je cetka a najít šperk z pravého kovu s opravdovým krásným kamínkem, který vydrží být vaší ozdobou navždy, bývá mnohdy problém. Z tohoto důvodu jsem hledala někoho, kdo mi vyhoví a vyhotoví návrh mého vlastního šperku.

Dlouho jsem hledala, komu vytvoření jednoduchého prstenu z bílého zlata svěřím a jsem ráda, že jsem vybrala klenotnictví KLENOTA, působící na našem trhu od roku 2009 – vzhledem k této době mě přesvědčilo to, že zboží dodávají po celé Evropě (doporučila mi je kamarádka žijící v zahraničí). Na jejich webu jsem viděla velké množství krásných šperků pro různé kategorie. Zlaté náušnice, šperky pro muže, zásnubní a snubní prsteny, šperky pro děti… Cokoliv na co si jen vzpomenete. Vše krásné a perfektní. Žádné napodobeniny, ale opravdový kov, který vydrží a neohrozí ho třeba to, že se budete koupat nebo se zpotíte u cvičení či úklidu.

Od prvního okamžiku mě překvapila profesionální a příjemná komunikace ze strany klenotnictví (dnes vstřícnost bohužel nebývá pravidlem). Veškeré mé požadavky okamžitě a ochotně zapracovali a zajistili dodání hotového prstenu k nahlédnutí na jejich kamennou prodejnu na Praze 1. Na ukázku jsem jela s vědomím toho, že pokud se mi šperk nebude líbit, nemusím ho přijmout. Cena odpovídá zvolenému materiálu a byla jsem rozhodnuta této možnosti využít. Když jsem prsten viděla, nevěděla jsem co říct… Nakonec jsem se zmohla jen na pouhé: „Je překrásný…“ Rozhodně svých peněz nelituji, protože vím, že nikdo nic tak překrásného nemá. Inu, jsem žena, která si potrpí na exkluzivitu a můj šperk toto splňuje.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Investiční zlato

Nenechávejte své úspory jen tak ležet. Investujte je raději do zlata.

Přírodní produkty Phyteneo

Na běžné zdravotní problémy jsou tady přípravky značky Phyteneo.