Jakou sukni si mám obléknout?

Proč tak málo žen a dívek nosí sukně? Protože většina z nás má mindráky ze své postavy. A přitom je to jen o tom, že si na sebe musíte umět vybrat tu správnou sukni.

Mini

Krátká sukně, která odhaluje nohy od poloviny stehen výš. Tak k téhle sukni vážně potřebujete mít štíhlou postavu a ten kdo ji nemá, by měl mít soudnost. Tato sukně bude slušet mladým dívkám a ženám s dlouhýma štíhlýma nohama. Jestliže Vás příroda nebo McDonald's obdařili silnějšíma nohama pak zvolte sukni delší délky.

Až na kolena, na kolena, jé - jé - jé

Sukně, jejichž délka končí v oblasti kolen, má větší množství variací. Pokud máte úzké boky a štíhlé nožky, zvýrazněte své tvary v úzké pouzdrové sukni. Je velice elegantní a působí velice žensky. Balonové sukně jsou sice módním hitem posledních let, ale už jste viděli někoho, komu by opravdu slušely? Takovým spasením pro nás "opravdové ženské" jsou "áčkové" sukně. Od pasu dolů se pozvolna rozšiřují, tudíž jsou tolerantní k našim bokům a stehnům. Většina áčkových sukní navíc působí velice mladistvě a rozverně.

Maxi, kup mi "maxi"

Dlouhé sukně přišly do módy s vlnou hippies a neustále se vrací jako bumerang. Zakryjí mnohé nedostatky, ale jsou vhodné pouze pro vyšší ženy. Pokud jste malého vzrůstu a obléknete si tyto dlouhé sukně, budete vypadat jako dítě v mámině sukni. Navíc i dlouhé sukně se různě zužují a rozšiřují, tudíž si dejte při výběru pozor, aby naopak na Vaše nedostatky neupozorňovaly.

Publikováno: 01. 06. 2012

Kategorie: Sukně/šaty

Autor: Isména Čadová