Stylové šortky na léto

Venku jsou hice a chce to si na sebe oblíknout něco vzdušného. Že sukně a šaty jsou nepraktické? Pak už zbývají jedině šortky. Nosí se snad úplně všechny - džínové, sportovní, krajkové i ty s potisky. Co se týče střihu frčí šortky s vyšším pasem a stylově budete vypadat i v šortkách na párty.

Denimové šortky

Podívejte se do skříně, určitě tam alespoň jedny najdete. A nemusíte se bát, že by jste v obchodě neměli z čeho vybírat. Ať už dáváte přednost ultra krátkým šortkám nebo těm v délce nad kolena, máte velkou možnost výběru. Jestli chcete být skutečně trendy zaměřte se na šortky s našitými aplikacemi nebo s barevným denimem. Mladším a mírně pokročilým budou slušet šortky s kšandami (ale ne, aby jste svému dědovi ukradli šle).

Učitelé tělocviku budou mít radost

Jedním z trendů letošního léta je sportovní styl. Takže šortky, které jste nosili maximálně doma a na tělocvik, můžete letos vytáhnout na světlo boží. Dokonce si v nich můžete troufnout i do města. Ale zvolte si raději hodně barevné provedení. Nezapomínejte, že letošní rok je ve znamení pestrých barev! Tyto šortky stačí doplnit tílkem, sandálkami nebo žabkami a hurá na promenádu. KrajkaNěžná krajka je hitem letošního léta a najdete ji prakticky na všem. Vyjímkou nejsou tedy ani šortky. Ovšem pozor! Tyto kraťásky s krajkou nejsou vhodné pro každou postavu. Hezky budou vypadat bohužel jen na štíhlé postavě. Pokud ji vlastníte, jděte do nich! Hodí se k jednoduché halence, ale i k obyčejnému tričku nebo tílku.

Chcete vzbudit pozornost?

Pak si oblékněte šortky s nápaditými potisky. Hitem jsou potisky, které nejdou identifikovat, prostě takový mišmaš. Mimo styl rozhodně nebudete ani v šortkách s květinovými vzory. Jestli si myslíte, že tyto výrazné vzory bohatě stačí na kraťasech, pak zvolte jednoduchý vršek. Pokud se nebojíte stát se středem pozornosti a máte na to dobrou postavu, můžete zvolit vršek s dalšími potisky. Mějte však na paměti, že výrazné vzory přitahují pozornost a zvýrazňují postavu. Takže pokud máte problémové partie, pak na ně potisky rozhodně nepatří.

Párty kraťásky

Tak v šortkách posázených flitry Vás rozhodně nikdo nepřehlédne. Dalším "in" kouskem jsou šortky s metalickými odlesky. Platí pravidlo, že čím víc bude Vaše oblečení přitahovat pozornost, tím víc by Vaše postava měla být vypracovaná. O štíhlých a rovných nohách nemluvě. Jestliže si obléknete tyto párty kraťasy, vršek by měl být v jednoduším stylu. Protože čím víc flitrů na sobě budete mít, můžete od stylu sklouznout ke kýči.

Vyšší pas

Šortky s vysokým pasem mají tu výhodu, že Vám protáhnou nohy. Model s puky nebo tvídové kraťasy se spojením halenky, sáčka a bot na podpatku vytvoří společenský outfit, který se Vám šikne třeba do zaměstnání.

Publikováno: 11. 04. 2012

Kategorie: Kalhoty

Autor: Isména Čadová