Vzdělání a seberealizace

Studium MBA na CBS: Jedinečná příležitost k profesnímu rozvoji

Vysoká škola otevírá bránu do světa skvělých pracovních příležitostí… Podobné slogany již realitě neodpovídají. Vysokoškolských absolventů je stále více a titul již není výhodou, jako spíše standardním požadavkem. Na druhou stranu se však nabízí možnost dalšího profesního rozvoje, a to formou studia MBA. MBA programy se už dávno nezaměřují jen na obchod. Cambridge Business School nabízí řadu specializací. V následujících řádcích vám alespoň ve zkratce představíme programy, které se věnují personálnímu managementu nebo komunikaci.

Marketing a Public Relations

V profesním vzdělávacím programu MBA Marketing a Public Relations se seznámíte s úlohou marketingu a jednotlivých forem marketingových komunikací. Další část programu souvisí s problematikou vztahů s médii a veřejností, formulací vhodné PR strategie a využíváním nástrojů krizové situace. Nedílnou součástí programu je rozvíjení a zdokonalování komunikačních dovedností, kterými by měl oplývat každý úspěšný marketér.

Po absolvování programu Marketing a Public Relations budete schopni efektivně využívat marketingové nástroje, s pomocí kterých navrhnete optimální marketingovou strategii.

Personální management

MBA program Personální management  studenty seznamuje s problematikou lidských zdrojů, personálními procesy a strategií řízení lidských zdrojů v organizaci, trendy v oblasti řízení a souvisejícími oblastmi. Studium je vhodné pro manažery, podnikatele, personalisty a všechny uchazeče, kteří se chtějí zdokonalit v řízení lidských zdrojů. Program se dotýká nejdůležitějších psychologických aspektů vedení zaměstnanců, problematiky motivace a odměňování a v neposlední řadě s pracovním právem a firemní kulturou.

Proč studovat MBA na CBS?

CBS nabízí 11 specializovaných programů MBA, program BBA a program LLM. Instituce spolupracuje s předními odborníky z praxe i z akademického prostředí – studenti tak mohou s lektory konzultovat a řešit problémy související s vlastní obchodní praxí. Časově vytížení zájemci přivítají flexibilní studium, které kombinuje distanční formu s e-learningem. Další informace najdete na www.cambschool.cz.

Reklama

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Používáme prvotřídní materiály a dbáme na perfektní střih.

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Přírodní produkty Phyteneo

Účinná pomoc při zdravotních obtížích? Vyzkoušejte přípravky Phyteneo

Penzion Na náměstí

Dovolená na Slovácku? Jedině v Penzionu Na náměstí v Buchlovicích.