Vzdělání a seberealizace

Pomaturitní studium cizích jazyků: Vaše šance na lepší budoucnost!

Máte po maturitě, ale nedostali jste se na vysokou školu? Anebo snad po vysokoškolském vzdělání netoužíte a rádi byste se vzdělávali jinak? V tom případě je pro vás jako stvořené pomaturitní studium jazyků. Ne nadarmo se říká, že jazyky představují pomyslné klíče do světa a vy můžete díky svým znalostem odemknout bránu a dostat se k jedinečným pracovním příležitostem. A kde se vám bude studovat nejlépe? Vsaďte na renomovanou jazykovou školu LINGUA SANDY!

Jazyková škola LINGUA SANDY je členem Asicoace certifikovaných jazykových škol AJŠA. Dodržuje kodex kvality a usiluje o efektivní vzdělávání. Výuka probíhá pod taktovkou zkušených lektorů, kteří prochází přísným výběrovým řízením. Jejich vzdělání musí odpovídat kvalifikačním požadavkům asociace. Pravidelně je prověřuje přední český metodik z Univerzity Karlovy.

Pomaturitní studium angličtiny a španělštiny lze doplnit dvěma volitelnými jazyky zdarma. K hlavnímu jazyku si tak můžete přibrat třeba finštinu, hindštinu, čínštinu nebo jiný jazyk z široké nabídky.

Rozhodnete-li se pro pomaturitní studium, získáte statut studenta 2016/2017. Budete mít stejné výhody jako při studiu na SŠ a VŠ. Statut byl schválen MŠMT ČR. Studium mohou absolvovat čerství maturanti, ale také dřívější absolventi středních škol i zájemci z veřejnosti. Nově také zájemci bez maturity.

Cílem pomaturitního studia jazyků na LINGUA SANDY je aktivní zvládnutí jazyka a vykonání mezinárodní zkoušky. Eventuálně i příprava na studium na vysoké škole. Výuka probíhá 20 vyučovacích hodin týdně, což je dost na to, aby se student dostatečně zdokonalil, rozvinul svou slovní zásobu a ucelil své vědomosti v oblasti gramatiky.

V jazycích je budoucnost. Chcete-li se zdokonalit v cizích řečech, máte jedinečnou šanci. Byla by škoda, nechat si ji proplout mezi prsty! Více na www.lingua-sandy.cz.

Reklama

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Používáme prvotřídní materiály a dbáme na perfektní střih.

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Přírodní produkty Phyteneo

Účinná pomoc při zdravotních obtížích? Vyzkoušejte přípravky Phyteneo

Penzion Na náměstí

Dovolená na Slovácku? Jedině v Penzionu Na náměstí v Buchlovicích.