Intenzivní kurz angličtiny ENGLISHstay mě rozmluvil

Umět plynně hovořit alespoň jedním cizím jazykem se postupem času stává standardem. Firmy kladou větší nároky na zaměstnance a vyžadují alespoň základní znalost angličtiny i u takových pracovních pozic, kde by to nikdo nečekal. Úroveň výuky ve školách bohužel není tak závratná, aby si žáci odnesli bohatou slovní zásobu a schopnost efektivní komunikace… Přesně tohle byl i můj případ a ačkoliv jsem angličtinu „nepotřeboval“, rozhodl jsem se pro změnu. Během dovolené v zahraničí jsem byl vždy odkázán na partnerku a přátele, neporozuměl jsem textům oblíbených písniček… Jenomže z klasických kurzů jsem si nikdy nic neodnesl.

Přátelé mi doporučili pobytový kurz v zahraničí. Otrkat se v prostředí, kde se anglicky mluví zcela běžně, je zřejmě nejlepší možná cesta. Něco takového jsem si bohužel nemohl z časových i finančních důvodů dovolit. Začal jsem pátrat na internetu a narazil na unikátní intenzivní kurzy anglického jazyka ENGLISHstay.

Proč unikátní? Protože snoubí efektivitu pobytových kurzů, jsou cenově dostupnější a účastníci nemusí cestovat za hranice. Zřejmě si teď kladete otázku, v čem „to“ vězí… ENGLISHstay sice probíhá v České republice, ale účastníci si procvičí angličtinu s rodilými mluvčími. Na každého účastníka vždy připadá jeden rodilý mluvčí, a to s různým přízvukem. Osobně jsem se setkal s lektory z USA, Velké Británie, Irska a dalších zemí. Vždy šlo o příjemné lidi a s některými jsem v kontaktu dodnes.

Během pobytového kurzu angličtiny ENGLISHstay budete neustále mluvit. S normálními lidmi o normálních věcech. Jenomže v angličtině, takže velmi brzy zaznamenáte výrazný posun kupředu. Téměř okamžitě ztratíte zábrany a naučíte se více než za celou dobu školní výuky. Alespoň já to tak cítím a nedám na kurz dopustit.

Chcete-li se dozvědět bližší informace, pokračujte na www.englishstay.cz.