Sledujte filmy a vydělávejte peníze. Díky Přehraj.to je to snadné!

Jak naložit s volným časem, když venku prší a vaši přátelé z neznámých důvodů nemají čas? V době internetu nic hrozného. Stačí vyťukat tu správnou adresu a ponořit se do světa filmů a seriálů. Propojte počítač s velkým televizorem, chopte se popcornu a vychutnejte si chvíle pohody. Otázkou je, kde najít bohatý zdroj souborů… My jsme ho našli na prehrajto.cz (případně prehraj.to) – oproti ostatním portálům navíc nabízí možnost atraktivního přivýdělku přes internet. Pohodlně se usaďte a začtěte se do následujících řádků. Prozradíme vám, jak projekt Přehraj to funguje a proč byste si ho měli přidat do záložek.

Sledování filmů v HD a Full-HD kvalitě

Pamatujete si na doby, kdy televize nemohly konkurovat kinosálům? Dnes je všechno jinak. Moderní „LEDky“ nabízí jedinečný zážitek. Stačí jen sehnat filmy a seriály v odpovídající kvalitě. Na Přehraj to jich je víc než dost. Databáze se každým dnem plní a uživatelé uploadují o sto šest. Nemáte-li konkrétní tip, poohlédněte se v kategoriích „nejsledovanější“ a „nejstahovanější“. Zcela jistě objevíte filmy a seriály, které stojí za shlédnutí. Nemusíte se registrovat – stahování a sledování je zdarma. Přesto doporučujeme PREMIUM účet, který nabízí spoustu muziky za pár korun. V prvé řadě přístup k souborům v HD a Full-HD kvalitě, dále pak stahování neomezenou rychlostí a odstranění reklam. Objednáte-li si PREMIM účet na celý rok, výrazně ušetříte. Dobrá zpráva je, že vás nikdo nebude limitovat počtem kreditů, takže můžete stahovat non stop.

Vydělávejte uploadováním filmů

Chcete si přivydělat? Není nic jednoduššího, než se zapojit do partnerského programu. Za každého nového uživatele, který si zaplatí PREMIUM účet, získáte provizi (aktuálně ve výši 10 %). Tím vaše možnosti nekončí. Nabízí se také upload program, v rámci kterého inkasujete peníze za shlédnutí a stažení vámi uploadovaných souborů. S trochou šikovnosti si měsíčně přijdete třeba na pár tisíc korun!

Publikováno: 01. 07. 2016

Kategorie: Počítače | Webové stránky

Autor: Ivana Kolářová