Čím se liší střihy pánského prádla a který je nejlepší?

Muži to mají se spodním prádlem mnohem jednodušší než ženy. Oblíbí si jeden, dva střihy, najdou správnou velikost a mají jistotu, že jim prádlo padne. Jak najít svůj oblíbený střih? To, kolik střihů má dámské spodní prádlo snad ani nikdo nespočítá a tak si musí dámy prádlo vybírat a zkoušet, co jim nejlépe sedí. V mužském světě je výběr jednoduchý, existují čtyři základní střihy a tak je cesta k pohodlnému prádlu snadná. Kromě pohodlí se střihy liší i možnou kombinací s dalším oblečením a také plánovanou aktivitou. Volíme takové prádlo, které není vidět pod kalhotami nebo šortkami, je pohodlné a zajistí nám dostatečnou oporu při pohybu nebo odpočinku.

Podle oblečení

V zásadě platí, že spodní prádlo by nemělo být vidět Pod upnuté sportovní kalhoty si tak nevezmeme trenýrky se širokými nohavicemi, které se s největší pravděpodobností vyhrnou a budou kromě viditelných boulí také nepříjemně odírat kůži. Pod úzké džíny nebo společenské kalhoty na ples tak volíme vhodné boxerky nebo slipy. Upnutý střih zajistí pohodlí a nebude vidět pod kalhotami a rušit tak dojem celkového vzhledu.

Podle aktivity

Při odpočinku má prioritu pohodlí. Volné a široké pánské trenýrky s nohavičkami jsou ideální volbou pro odpočinek a běžné nošení, oblíbené jsou pro svou vzdušnost především v létě. Na sport nebo zvýšenou pohybovou aktivitu pak zvolte spíše boxerky nebo slipy, které díky anatomickému střihu kopírují postavu. Oba typy prádla nabízí dostatečnou oporu v oblasti choulostivých partií při pohybu a zároveň při něm nijak neomezují. Při výběru prádla myslete na pohodlí a také správnou velikost, aby nošení bylo pohodlné. Dobře padnoucí spodní prádlo je základem pro každý den, není nic horšího, než chodit v prádle, které nám není příjemné, krčí se nebo neustále padá.

Publikováno: 26. 01. 2020

Kategorie: Cool móda

Autor: Ivana Kolářová