Školní batohy STIL jako jasná volba. Proč jsou tak oblíbené?

Česká firma Stil trade s.r.o již přes 30 let usnadňuje žákům a studentům školní docházku. Povšimnout jste si mohli například diářů, přání nebo jiných školních potřeb dané značky. Ovšem daleko populárnější jsou její propracované školní batohy a aktovky.

Co je na aktovkách speciálního?

Školní aktovky pro prvňáčky od společnosti Stil se pyšní především svou nízkou hmotností. V minulých letech školní aktovky pro začínající školáky měly vážit méně než 1200 g. Ovšem firma Stil dokázala hmotnost ještě více snížit, váží přibližně kolem 1 kg. Ale nabízí i další benefity, jako jsou anatomicky tvarovaná záda, bezporuchové zapínání Fidlock či systém proudění vzduchu air flow. Vnitřní prostor brašny je přehledně uspořádaný a každý rodič ocení také bezpečnostními prvky. Materiál, ze kterého se aktovka skládá je kompletně voděodolná. Pláštěnky na batohy jsou tedy v případě sortimentu této značky naprosto zbytečné.

Lehké, a přesto špičkové zádové provedení

Hmotnost školních batohů pro 1. stupeň je nižší než jeden kilogram, protože nedisponují pevným systémem zádového provedení a konstrukcí. Batohy určené pro studenty středních škol váží přibližně 0,8 kg, ale i přes nízkou hmotnost jsou anatomické. 3D zádový pás poskytuje dítěti dostatečnou oporu, nastavitelné pruhy a hrudní pás se postarají o pohodlný pocit z nošení. Stejné vlastnosti platí také pro školní batohy pro 2. stupeň. Právě díky nadstandardní kvalitě školních batohů obdržela společnost Stil řadu ocenění od certifikovaných odborníků. Zádový systém je ověřen věhlasnými lékaři, kteří potvrzují, že se nikoliv nejedná o laciný výrobek, ale o opravdovou kvalitu.

Je libo ucelený set?

Jak už jsme výše zmínili, společnost STIL vyrábí nejen batohy, ale i další školní pomůcky. A proto si za zvýhodněnou cenu můžete pořídit celý set, který se skládá z – batohu, boxu, zástěrky, peněženky, pouzdra a jiných potřeb. To vše ve skvěle sladěném designu. Školní pomůcky či batohy lze objednat přes eshop od společnosti Stil nebo se zastavte do papírníctví.

Publikováno: 21. 01. 2022

Kategorie: Děti

Autor: Ivana Kolářová