Sex? Už dávno není tabu!

Nebudeme si nic nalhávat. Děláme do (téměř) všichni a děláme to (většinou) moc rádi. Doby, kdy se o milování nemluvilo a nepsalo, jsou ty tam a s trochou nadsázky můžeme konstatovat, že dnešní doba přeje sexu ještě víc, než éra hippies. Následující řádky jsou určeny nejen milovníkům erotiky, ale především těm, kteří už v postelových hrátkách nenachází takové potěšení, jako před lety. To, že vás „to“ už nebaví tak moc, jako když vám bylo -náct, ještě neznamená, že je s vámi něco špatně. Jste-li navíc už nějaký ten pátek se stále stejným partnerem, není se čemu divit. To, co potřebujete, je nová inspirace. Nebojte se, nechceme vás navádět k nevěře, naopak – pomůžeme vám najít dávno ztracené potěšení.

Kdo si hraje, nezlobí

Cítíte se často osaměle? Ruka většinou funkci partnerova mužství nezastane, ale co takhle malá výpomoc v podobě domácí erotické pomůcky jménem vibrátor? Nemusíte se červenat, vibrátor je pro některé ženy nepostradatelným příslušenstvím kabelky a nehnou se bez něj ani na krok. Intenzivní prožitky slibují zejména i venušiny kuličky, vibrující anální kolíky a další „hračky“ pro dospělé. Ideální však bude zapojit do hrátek i partnera, aby nepřišel zkrátka. Zeptejte se ho, po čem touží a podle toho se rozhodněte pro bičík, nebo naopak dráždící peříčka. Možností, jak mu udělat radost, je celá řada (někdy pomůže přípravek na erekci a oddálení ejakulace). Otázkou však je, kde nakoupit a nebýt viděn. Pro většinu žen je totiž nákup v sexshopu nepředstavitelný.

Pěkně z tepla domova

Pro kvalitní vibrátory a další kamarády nebudete muset nikam daleko. Stačí se po nich poohlédnout na internetu. Hledáte-li skutečně prvotřídní materiály, u kterých nehrozí zdravotní komplikace, mrkněte se na sortiment některého ze specializovaných internetových obchodů. Pečlivě zabalený balíček si můžete vyzvednout na pobočce Nákupní-dům Praha, nebo si ho nechat zaslat poštou. A zábava může začít.

Publikováno: 29. 08. 2018

Kategorie: Vztahy

Autor: Ivana Kolářová