Vztahy

Sex? Už dávno není tabu!

Nebudeme si nic nalhávat. Děláme do (téměř) všichni a děláme to (většinou) moc rádi. Doby, kdy se o milování nemluvilo a nepsalo, jsou ty tam a s trochou nadsázky můžeme konstatovat, že dnešní doba přeje sexu ještě víc, než éra hippies. Následující řádky jsou určeny nejen milovníkům erotiky, ale především těm, kteří už v postelových hrátkách nenachází takové potěšení, jako před lety. To, že vás „to“ už nebaví tak moc, jako když vám bylo -náct, ještě neznamená, že je s vámi něco špatně. Jste-li navíc už nějaký ten pátek se stále stejným partnerem, není se čemu divit. To, co potřebujete, je nová inspirace. Nebojte se, nechceme vás navádět k nevěře, naopak – pomůžeme vám najít dávno ztracené potěšení.

Kdo si hraje, nezlobí

Cítíte se často osaměle? Ruka většinou funkci partnerova mužství nezastane, ale co takhle malá výpomoc v podobě domácí erotické pomůcky jménem vibrátor? Nemusíte se červenat, vibrátor je pro některé ženy nepostradatelným příslušenstvím kabelky a nehnou se bez něj ani na krok. Intenzivní prožitky slibují zejména i venušiny kuličky, vibrující anální kolíky a další „hračky“ pro dospělé. Ideální však bude zapojit do hrátek i partnera, aby nepřišel zkrátka. Zeptejte se ho, po čem touží a podle toho se rozhodněte pro bičík, nebo naopak dráždící peříčka. Možností, jak mu udělat radost, je celá řada (někdy pomůže přípravek na erekci a oddálení ejakulace). Otázkou však je, kde nakoupit a nebýt viděn. Pro většinu žen je totiž nákup v sexshopu nepředstavitelný.

Pěkně z tepla domova

Pro kvalitní vibrátory a další kamarády nebudete muset nikam daleko. Stačí se po nich poohlédnout na internetu. Hledáte-li skutečně prvotřídní materiály, u kterých nehrozí zdravotní komplikace, mrkněte se na sortiment některého ze specializovaných internetových obchodů. Pečlivě zabalený balíček si můžete vyzvednout na pobočce Nákupní-dům Praha, nebo si ho nechat zaslat poštou. A zábava může začít.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Investiční zlato

Nenechávejte své úspory jen tak ležet. Investujte je raději do zlata.

Přírodní produkty Phyteneo

Na běžné zdravotní problémy jsou tady přípravky značky Phyteneo.