Nejlepší způsoby, jak zase získat chuť na sex

Přešla vás chuť na sex a tušíte, že nejde o dočasnou záležitost? Partnera sice milujete, ale když přijde na věc, začne vás bolet hlava. Anebo hledáte důvod, proč milování odložit, což druhá strana nese nelibě. Nedivte se mu, milostný život je pro harmonický vztah velmi důležitý. Navíc jste sama proti sobě, když se o něj ochuzujete. Možná vás potěší, že v tom nejste sama. Podobnými problémy prochází každá třetí žena a zhruba patnáct procent mužů. Jak tedy chuť na sex opět získat? Dejte na následující tipy, obvykle fungují víc než dobře.

Na vině může být antikoncepce nebo léky

Prověřte, jakou antikoncepci užíváte a promluvte si o ní lékařem. Pilulky proti početí patří k nejčastějším zabijákům libida. To samé platí i o ostatních lécích, které pravidelně užíváte. Například na deprese, vysoký tlak nebo reflux. Informace o vedlejších účincích najdete v příbalovém letáku.

Dopřejte si erotickou masáž

Opravdu jste nikdy nedostala chuť na smyslnou relaxaci? Erotická – masáž je zaručený způsob, jak opět získat chuť na milování a rozšířit si obzory sexuality. Skvělou volbou je tantra, kterou můžete podstoupit společně s partnerem. Nejkrásnější dívky nabízejí erotické masáže – Praha v salonu Angels masáže.

Přidělte partnerovi domácí práce

Není jedním z důvodů, proč večer nemáte sílu na eskapády v ložnici, fakt, že se po návratu z práce staráte o domácnost a zařizujete tisíc věcí kolem dětí? Je na čase povinnosti rozdělit rovnoměrným dílem. Zbude vám mnohem více energie, kterou využijete příjemnějším způsobem – partnerově objetí.

Milování si naplánujte

Plánovaný sex je prý nuda... A co když je to právě naopak? Pokud ho zahrnete do seznamu věcí, které musíte udělat, nestane se vám, že na něj nebudete mít čas. Jednoduché jako facka!

Odbourejte stres

Máte-li plnou hlavu starostí, jen těžko se odhodláte k postelové akrobacii. Dejte si horkou vanu, udělejte si trochu času pro sebe – anebo si zajděte na zmíněnou erotickou masáž. Zkrátka a dobře – zbavte se nahromaděného stresu, dostaňte svou mysl do pohody a chuť na sex se vám vrátí jako bumerang!

Publikováno: 13. 02. 2020

Kategorie: Vztahy

Autor: Ivana Kolářová