Dárky

Pivní kosmetika

Přemýšlíte, čím by jste potěšili Vaši drahou polovičku? Je druhou láskou Vašeho partnera či partnerky lahodný zlatavý mok – kvašený slabě alkoholický nápoj z obilného sladu, vody a chmele, a to pivo? Tak není co řešit. Pivo je nejkonzumovanější alkoholický nápoj v České republice, ale i na světě. Konzumování piva v rozumné míře může mít i prospěšné účinky včetně snižování úmrtnosti na cévní mozkové příhody, infarkt či nádorová onemocnění, krevního tlaku a hladiny krevního cukru, působení proti vzniku žlučových a močových kamenů a v neposlední řadě obsahem minerálů a vitamínů, které pozitivně působí proti osteoporóze. Pokud již nechceme podporovat svého miláčka v užívání tohoto lahodného moku pouze vnitřně a dívat se na to, jak mu roste pivní mozol, tak ho můžeme mile překvapit společnou pivní koupelí s omlazujícími a regeneračními účinky, s kterou nám zaručeně pomůže kosmetika z piva.

Inspirací pro nákup kosmetiky z piva, ale nejen z něho, nám může být nabídka zboží internetového obchodu s odkazem na www.a-cosmetics.cz. V nabídce tohoto e-shopu najdete pleťovou, vlasovou, dekorativní a letní kosmetiku Alcina, doplňky stravy Alcina, kosmetiku Alpecin, kosmetiku Plantur39, kosmetické štětce, kosmetické balíčky a dárkové kazety, vitamíny od výrobce VitaHarmony a v neposlední řadě je v nabídce pivní kosmetika manufaktura.

Pivní kosmetika Beer Traditon Manufaktura obsahuje pravé české pivo, pivovarské kvasnice a chmelový extrakt. Tato pivní kosmetika se vyznačuje delikátní hořko-sladkou vůní, které jí pivo s unikátním zdrojem vitamínů a minerálů napomáhajících regeneraci pokožky poskytuje. Chmel pokožku čistí, zklidňuje a zvláčňuje. Zárukou pivní kosmetiky Manufaktura je vysoký podíl ruční práce a netestování výrobků na zvířatech. Zakoupit můžete např. 100% rostlinný pivní masážní olej s chmelovým extraktem, hydratační pivní pleťový krém s bambuckým máslem a pivovarskými kvasnicemi, osvěžující sprchový gel s obsahem piva a obilných výtažků, regenerační vlasový balzám a šampón s obsahem piva a obilných výtažků, výživnou olejovou lázeň s obsahem piva a obilných výtažků a mnoho jiných pokožce prospěšných výrobků.