Spojení rafinované elegance a různorodých prvků, to je prostě Guess!

Dnes se značka Guess vyhřívá na vrcholu a vlně zájmu celého světa. Rafinovaná elegance se snoubí s čistými liniemi, kterou jsou zvýrazněny různorodými prvky, jež vedou k úchvatnému zvýraznění postavy každé z nás. Šaty od značky Guess lichotí postavě ženy a dělá z ní nezapomenutelnou bytost každé akce, večírku či jiné události.

Vybírejte z bohaté nabídky

V případě, že se chystáte do společnosti , vsaďte na sortiment značky, které zná recept na svůdnost a naprostou eleganci.  Pestrá škála módních doplňky potěší opravdu všechny. Pro dámy jsou vytvořeny originální kabelky, decentní hodinky, šperky, sluneční brýle a především oděv. Pozor, také pánové nepřijdou zkrátka. Pokud je vaším snem vypadat úžasně, svěřte se do rukou společnosti Guess, která formuje módní diktát a udává trendy.

Zajímavé informace o Guess

Značka spatřilo světlo světa již v roce 1981, kdy bratři Marcianovi opustili rodnou Francii a vydali se dobýt svět do Kalifornie. Právě tady založili dnes světoznámou a vysoce produktivní společnost, která se pohybuje na vrcholu průmyslu plného módy. Zcela prvním počinem byly velmi úspěšné džíny, jež se vyprodaly v rekordním čase. Proslavili je také zcela kultovní reklamy a za svůj reklamní počin byly odměněny mnoho cenami. Mezi hlavní tváře Guess patřili například Laetitia Casta nebo půvabná Claudia Schiffer. Móda Guess se objevila také ve filmovém průmyslu, a to konkrétně ve snímku Návrat do budoucnosti, pro který návrháři vytvořili unikátní riflovou kolekci. Zboží s podpisem Guess pořídíte za výhodné ceny také na českém trhu, udělejte si radost také vy a staňte se majitelkou módy, které je více než slušivá.  

Publikováno: 16. 11. 2012

Kategorie: Značky

Autor: Isména Čadová