Auto-moto

Tip na skvělý dárek pro muže: Darujte krásná alu kola!

Muži milují svá auta, někdy dokocne více než svoje ženy. Opečovávají je, promlouvají k nim a nejraději se o ně starají v letním slunečním lesku. Blíží se konec zimy a to je čas kdy muži přezují na letní pneumatiky a budou vést dlouhosáhlé diskuze na téma nejlepší alu kola neboli elektrony na auto a kde mají levné pneu. Velkou radost mu udělá, pokud mu dáte najevo, že jeho lásku k autům sdílíte.

Můžete mu vysát a umýt auto nebo mu na auto něco pěkného a praktického pořídit. Mnohem lepší dárek, který zaručeně potěší každého milovníka automobilismu, jsou pneumatiky. A nové pneumatiky je potřeba nazout na pořádné disky. Zapomeňte na nevzhledné plecháče. Sami jste už určitě viděli spoustu aut s plechovými rezavými disky, na takových žádné pneu nevyniknou. Díky krásným alu kolům může skvěle vypadat i starší vozidlo. Získá úplně nový vzhled, a navrch i lepší jízdní vlastnosti.

Nabídka elektronů je neuvěřitelně široká. Jsou k dostání v různých designových provedeních a v širokém spektru velikostí (vždy však respektujte limity udané výrobcem automobilu). Koukněte se například k oblíbenému prodejci alupneu.cz, kde najdete hliníkové disky v rozličných cenových relacích. Na své si přijde každý – zákaznici, kteří mají hlouběji do kapsy i ti nejnáročnější, jenž na svém autě nehodlají šetřit.

S výběrem vám pomůže online konfigurátor

Dobrým řešením jsou alu kola, tedy kola vyrobená z hliníkových slitin. Jsou pěkná, lehká a moderní. Vybrat správné pneumatiky a alu kola není vůbec složit – stačí využít konfigurátor, který vám přímo na webové stránce ukáže jak auto bude s vybranými alu disky vypadat. A proč je to legrace? Zkuste různě experimentovat a určitě najdete vtipnou kombinaci.

Hledáte s partou odpočinek?

Ideální pěknou chatu k pronájmu v přírodě? Krásné chaty k pronájmu naleznete na stránkách ubytování Šumava. Můžete si vybrat chatu na samotě, na horách, u vody nebo na okraji lesa. Pokud preferujete komfort, dopřejte si chaty které jsou vybaveny saunou, bazénem i vířivkou. Po takové parádní dovolené se budete dlouho cítit odpočinutý a plný elánu.

Sponzoři