S cestovkou Rudolf Reisen se nyní dostanete do celého světa !

Máte zájem o cestování do těch nejzajímavějších krajin světa a rádi by jste si tam třeba dopřáli exkluzivní dovolenou? Možná Vás doteď omezovalo to, že jste na tyhle pobyty nemohli cestovat z naší republiky, protože zdejší cestovní kanceláře takovéto pobyty jednoduše nenabízeli.  V současnosti je však situace zcela odlišná a již teď můžete vycestovat na exotické zájezdy do různých končin světa!

Cestovní kancelář Rudolf Reisen totiž nabízí pobyty velkých německých cestovních kanceláří, realizujících dovolenkové pobyty v mnoha exotických destinacích. Destinace jako Thajsko, Malajsie, Maledivy, Srí Lanka a mnohé další přímořská letoviska jsou již připravené pro nával turistů, mezi nimiž by jste neměli chybět ani Vy! Získáte totiž skvělou dovolenou v krásných destinacích a navíc za velice výhodnou cenu. Jak je vlastně tohle všechno možné?

Dovolené jsou totiž prováděny přes německé cestovní kanceláře, zmiňovaná kancelář Rudolf Reisen zde plní roli kvalitního sprostředkovatele. A jelikož se jedná o zájezdy německých cestovních agentur, tak splňují to, na co si Němci tak potrpí – přesnost a kvalitu. Na tyto zájezdy poskytuje prodejce leteckou dopravou, nejčastěji se společností Emirates. Absolutní novinkou však je to, že v současnosti už jsou k dispozici letenky pro přímé lety z Prahy přímo do výše zmiňovaných destinací! Tahle novinka činí tyhle zájezdy německých ck kooperujících s Rudolf Reisen ještě atraktivnější!

Láká Vás teď atraktivní exotická dovolená ještě víc? To je skvělé, zde však možnosti strávení příjemných chvil se společnosti Rudolf Reisen nekončí. Můžete si totiž zakoupit i nezapomenutelné plavby lodí, kde zažijete skutečnou romantiku a budete moci proplout kus světa. Společnost se snaží svým zákazníkům skutečně vyjít vstříc a tak jim odnedávna jako skvělou inovaci nabízí zájezdy na míru, kde si mohou přesně určit, jaký zájezd by chtěli absolvovat. Výjimkou nejsou ani oblíbené last minute zájezdy, vyhledávané vždy až před blížícím se začátkem dovolenkové sezony.

Pokud Vás tyto zajímavé informace zaujali a chcete opravdu vycestovat na exotickou dovolenou, tak neváhejte kontaktovat společnost Rudolf Reisen, poskytující tyhle druhy dovolenkových zájezdů !  Bližší informace naleznete na webu www.rudolfreisen.cz!

Publikováno: 26. 05. 2013

Kategorie: Cestování

Autor: Ivana Kolářová

Tagy: cestování | dovolená | zájezdy