Ochraňte vaše zaměstnance pomocí pracovních oděvů!

Máte založenou společnost a zaměstnáváte určité množství zaměstnanců, kteří mohou být při práci vystavení určitému nebezpečenství? Podnikání není jenom o vytváření zisku, ale také o společenské zodpovědnosti, kterou můžete právě takto prokázat – a to tím, že budete dbát o zdraví svých zaměstnanců a zakoupíte jim pracovní oděvy. Ty je tak ochrání před případnými zraněními a vy tak splníte morální i právní povinnosti, určeny zákony o pracovních podmínkách.

Pokud vaši pracovníci skutečně pracují na místech, kde mohou být poraněni, jako třeba ve výrobě, tak představují pracovní oděvy absolutní nevyhnutelnost. Základem je minimálně pracovní vesta, pracovní boty a také helma, chránící před pádem předmětů shůry. Užitečné mohou být také rukavice, aby si tak zaměstnanci při některých úkonech nezranili ruce.

V závislosti od stupně náročnosti práce stanovuje stát určité podmínky, které musíte splnit a patří mezi ně i zakoupení pracovních oděvů. Tato investice může zvýšit produktivitu práce – pokud budou vaši pracovníci cítit větší míru bezpečnosti, tak se začnou více soustředit na své úkony a budou je vykonávat rychleji a kvalitněji. Kromě toho, pracovní oděvy mohou splňovat také propagační funkci vaší společnosti – smíte na ně umístnit třeba váš název či logo, díky čemu vaše zaměstnance rozpoznají i kolemjdoucí při pracích probíhajících na veřejném prostranství. Umístění loga slouží také pro lepší identifikaci vašich zaměstnanců.

Kromě toho, pracovní oděvy už nemusíte pracně hledat v klasických kamenných obchodech, kde jde stále o mírně nedostatkové zboží. Navštivte internetový obchod www.tomiscz.cz nebo www.oppb.cz, kde naleznete o těchto produktech více informací a budete si je tam moci také zakoupit! Věříme, že si naše slova vezměte k srdci a zakoupením pracovních oděvů ochráníte své pracovníky!

Publikováno: 26. 08. 2013

Kategorie: Podnikání

Autor: Ivana Kolářová

Tagy: pracovní oděvy