Repasované PC nabídnou výborný výkon za nízkou cenu

Hledáte výkonný notebook nebo stolní počítač, ale máte omezený rozpočet? Žádný problém, protože existují repasované přístroje, kdy seženete výkonné počítače od známých značek za výrazně nižší ceny. Díky tomu nebudete muset slevit z požadavků na výkon a zároveň si vystačíte s cenovým rozpočtem. Jak to celé funguje a kde tyto výhodné přístroje pořídíte? To se dozvíte v tomto článku.

Levné notebooky s dobrým výkonem

Když se řekne levné notebooky, neznamená to pouze nejnižší kategorii s velmi špatným výkonem, ale může jít o repasované přístroje či kousky s drobnými kosmetickými vadami. Právě díky těmto malým nedostatkům, které však nijak neomezují běžný provoz notebooku, jsou ceny o tolik nižší. Zajímavé slevy se šplhají až do řádů tisíců, takže poměrně levně pořídíte například notebooky Dell, HP, Lenovo, Fujitsu a podobně.

Repasované počítače

Podobně na tom jsou i repasované počítače, kdy jde typicky o kousky z firem a operativních leasingů. Většinou se tak jedná o vyšší modelové řady s velmi dobrými parametry. Kvalitní zpracování, vysoký výkon a zároveň servisní kontrola v rámci repasování znamenají záruku 12 měsíců na běžné používání. V nabídce opět nechybí repasované stolní PC známých značek, jako jsou Lenovo, HP, Dell a podobně.

Nedělejte kompromisy ohledně výkonu

Díky existenci těchto možností se stává pořízení výkonného, a přesto relativně levného notebooku dostupnou záležitostí. Stačí si pouze promyslet, co vlastně od vybraného přístroje očekáváte a jaké máte případné preference. Následně se nezapomeňte podívat do aktuální nabídky repasovaných počítačů a zkuste si vybrat ideální variantu pro vaše použití. Určitě budete překvapeni spektrem dostupných přístrojů i tím, na jakých cenách začínají a o kolik je tento rozdíl výrazný v porovnání s pořízením nového kusu.

Publikováno: 21. 02. 2021 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: PC

Autor: Ivana Kolářová