Dovolená u Máchova jezera: Zažijte krásu Českého ráje!

Hledáte ideální místo pro letní dovolenou s rodinou nebo přáteli? Pak už nehledejte! Ubytování Máchovo jezero v bungalovech Staré Splavy vám zaručí nezapomenutelný pobyt v srdci Českého ráje, jen 700 metrů od vodní plochy.

Ubytování v pohodlí a s vlastní kuchyní

Nově zrekonstruované bungalovy nabízí komfortní ubytování pro celou rodinu. Každý bungalov je vybaven moderním nábytkem, kuchyňskou linkou s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a nádobím, sprchou a WC. Díky plně vybavené kuchyni si tak budete moci připravovat jídlo dle vlastních chutí a potřeb.

Pro ty, kteří si chtějí dopřát bezstarostnou dovolenou, je k dispozici stravování v podobě polopenze nebo plné penze v naší útulné restauraci.


Okolí plné zážitků

Staré Splavy a okolí Máchova jezera je rájem pro milovníky aktivní i pasivní dovolené. Hlavním lákadlem je samozřejmě Máchovo jezero, které nabízí ideální podmínky pro koupání, opalování, vodní sporty a zábavu pro celou rodinu. Děti se vyřádí na dětském hřišti s prolézačkami a houpačkami, zatímco dospělí si užijí plavbu lodí, šlapání na lodičkách nebo windsurfing.

Pro milovníky turistiky a cyklistiky je tu nepřeberné množství krásných tras vedoucích malebnou krajinou Českého ráje. Navštívit můžete také historické památky, jako je zámek Bezděz, hrad Houska nebo zřícenina Gočár.

Relaxace a zábava pro celou rodinu

V horkých letních dnech vás osvěží kryté aquaparky v Aquacentru Babylon Liberec nebo v Aquaparku Čelákovice. Pokud se chcete dozvědět více o historii a kultuře regionu, navštivte některé z muzeí, například Muzeum Českého ráje v Turnově nebo Muzeum automobilů v Liberci.

Ať už se rozhodnete pro cokoli, dovolená v bungalovech Staré Splavy vám zaručí nezapomenutelné zážitky a krásné chvíle strávené s rodinou a přáteli v nádherném prostředí Českého ráje. Neváhejte a rezervujte si Staré Splavy ubytování ještě dnes!

Tipy:

  • Využijte zvýhodněné balíčky pro rodiny s dětmi.
  • Půjčte si kola a prozkoumejte krásy Českého ráje na cyklovýletech.
  • Vychutnejte si večeři v některé z restaurací v okolí a ochutnejte speciality místní kuchyně.
  • Navštivte jeden z mnoha letních festivalů a kulturních akcí.

Dovolená u Máchova jezera - to je záruka skvělé dovolené pro celou rodinu!

Publikováno: 25. 04. 2024

Kategorie: Cestování

Autor: Dita Válková