Radioshuttle přináší efektivní a moderní způsob skladování

Ve skladových prostorech jsou policové regály nenahraditelné, ovšem ne všechna řešení jsou dostatečně efektivní. Pokud tedy hledáte způsob, jak maximálně využít plochu, naskládat na ni ještě více palet, potom vás nadchne inovativní technologie Radioshuttle. Přichází totiž s trvalým, vysoce kvalitním a efektivním řešením. Pravděpodobně si říkáte, co se dá ještě vymyslet, když se policové regály za posledních několik let takřka nezměnily. Omyl. Světlo světa totiž spatřily chytré regálové systémy, které mají nejen usnadnit a urychlit práci, ale také ušetřit náklady na skladování.

Zbavte se zbytečných uliček

Předtím, než začnete hledat větší sklad, vyzkoušejte technologii Radioshuttle, neboť umožňuje uschování většího množství položek na stejné podlahové ploše. Většinou jsou regály umístěny tak, aby mezi nimi byla široká ulička, kudy projíždí manipulační technika jako vysokozdvižné vozíky. Jakmile vložíte důvěru do chytrých regálových konstrukcí, přesně těchto uliček se zbavíte, protože regály jsou umístěny hned vedle sebe, a tím pádem nevznikají ani hluchá místa. Pro přístup ke skladovanému materiálu či zboží stačí pouze jedna strana. Zřejmě vám v hlavě běží otázka, jak se dostanete k položkám uprostřed. Odpověď je jednoduchá. Systém vám ji prostě podá, a to v relativně krátkém čase, přičemž je dokonce rychlejší než takový vysokozdvižný vozík.

Radioshuttle nabízí efektivní skladování

Regálové systémy jsou sestaveny z kvalitních nosníků a odolných bočních konstrukcí s kolejnicemi. Právě po zmíněných kolejnicích jsou přepravovány palety se zbožím, a to za pomoci shuttle. Jedná se o speciální plošinu s vlastním displejem, která zvládá práci s různými druhy palet. Co se týče nosnosti, paleta může vážit až 1 800 kg. Neváhejte a investujte do unikátního řešení.

Publikováno: 27. 06. 2021

Kategorie: Podnikání

Autor: Ivana Kolářová