I přes krizi láká podnikání stále více nadšenců

Důvodem je zejména svoboda v práci, kterou taková činnost přináší. Neznamená to, že všichni podnikatelé nepracují, nebo jen tehdy když se jim chce. Při podnikání je pracovní doba i náplň bohatá. Prostě nejde si jen tak sednout a nedělat nic. Práce má každý podnikatel přes hlavu, vhodná práce to však může být pokud Vám vadí zejména přísný harmonogram a přesně stanovená pracovní doba.

Jako podnikatel si musíte své povinnosti plnit, avšak kdy a jak je už jen na Vás. Právě proto si podnikání vyžaduje především disciplínu, jde přece o Vaše peníze e a nikdo Vám nebude říkat co, jak a kdy je třeba vyřešit. Podnikání sice komplikují nařízení státu, avšak jeho začátek se značně usnadnil. I to je důvod proč neustále přibývají nových firem.

Ptáte se, jak jednoduše založit firmu? Povinnostem na úřadech se nevyhnete avšak můžete využít pomoc firem, které se zaměřily na zakládání společností. Založení s.r.o. tak může proběhnout téměř zcela bez Vašeho přičinění. Tento čas můžete využít ve prospěch své budoucí společnosti a věnovat se navazování partnerství, či hledat pronájem.

Pokud však potřebujete jen adresu pro potřeby registru, myslete dopředu a hledejte virtuální sídlo. Díky němu nebudete muset neustále měnit sídlo Vaší společnosti ani v případě, že by jste se rozhodli stěhovat. Navíc ušetříte i na nájemném. Pronájem malé kanceláře je obvykle nákladný, pokud však dáte přednost virtuálnímu sídlu, platit budete jen pár tisícovek měsíčně. Více informací naleznete na fontionnel.sk.

Publikováno: 27. 09. 2013

Kategorie: Podnikání

Autor: Ivana Kolářová