Průmyslové těsnění od společnosti TECHSEAL s.r.o.

Kvalita a funkčnost stroje je určena nejslabším článkem. Vysoká odolnost průmyslového těsnění je žádoucí, neboť veškeré průmyslové součástky jsou vystaveny velké zátěži. Přestože je stroj složen z nejkvalitnějších dílů, čas od času se opotřebuje těsnění a je nezbytné ho vyměnit. Abyste nemuseli stroj na několik dní odstavit, je dobré mít základní náhradní díly v zásobě. V následujících řádcích si prozradíme, kde zakoupit spolehlivé součástky. Na českém trhu působí významná společnost s dlouholetou tradicí – TECHSEAL s.r.o. – která vznikla v roce 2006. Produktové portfolio tohoto dodavatele zahrnuje průmyslová těsnění, spojovací materiál, izolace a další technické materiály. Firma TECHSEAL s.r.o. provozuje kamennou pobočku v Praze a také internetový obchod pro zákazníky, jež nemají možnost prodejnu navštívit.

Ložiska

Specifickým produktem v sortimentu zboží jsou ložiska, která redukují tření při otáčení či posunu. Ložiska se rozdělují na několik kategorií dle účelu použití - válečková, kuličková, jehlová, soudečková, upínací, kluzná i kuželíková. Nejenže jsou ložiska k dostání v mnoha variantách, ale také s různými průměry.

Gufero

V přístrojích a automobilech s jednoduchým dvoutaktním motorem se nachází gufero. Jedná se o základní strojní součástku, bez které se spousta zařízení neobejde. Ve své podstatě se jedná o pryžové průmyslové těsnění hřídele a ložisek.

Bohatý výběr a vysoká kvalita

Průmyslová společnost TECHSEAL s.r.o. dále nabízí průmyslové a automobilové řemeny, které se pyšní špičkovým zpracováním a vysokou pevností. Pakliže sháníte lepidlo, které vskutku drží, můžete vyzkoušet lepidla Loctite od Henkelu. Na internetových stránkách https://techseal.cz/ se podívejte na kompletní produktovou nabídku, ze které si zaručeně vyberete.

Publikováno: 10. 07. 2015 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Technika

Autor: Jakub Novotný