Dílenské vozíky pro každou dílnu

Výroba kvalitního dílenského nábytku vyžaduje kvalifikované odborníky, špičkové CNC stroje, využití moderních technologií a automatizace výroby. Vyberte si dílenský - vozík podle svých představ, ať už pro osobní využití nebo pro svou firmu. Kvalitní materiály, kolečka pro snadnou manipulaci, dlouhá životnost s dvouletou zárukou vrácení peněz, nebo výměny zboží.

Pro domácí i firemní dílny

Vlastní výroba je u firmy zárukou rychlého dodání, stejně tak případného dodání náhradních dílů. Dílenské - vozíky můžete mít ve své dílně do dvou až osmi týdnů. Vozík může být opatřen zásuvkami s pojistkou proti samovolnému vysunutí, jsou také vybaveny zámkem, otočnými brzdami u koleček a ergonomickými madly pro snadnější manipulaci. Celkovou bezpečnost vozíků zajišťuje také jejich stabilita. Mají vysokou nosnost a životnost. Plechové a kovové materiály, ze kterých jsou vozíky vyrobeny, jsou odolné proti poškrábání, nárazům, úderům.

Praktické pojízdné pracoviště

Veškerý dílenský nábytek, včetně dílenských vozíků, lze využít v téměř všech typech výrobních provozů, v montážních dílnách, opravnách, skladech, laboratořích, zkrátka všude tam, kde jsou vysoké nároky na bezpečné ukládání těžkých předmětů – nářadí a nástrojů. Dílenské vozíky lze umístit v jakékoliv dílně se suchým prostředím, jsou ideálním pojízdným pracovištěm pro každou dílnu.

Vše na jednom místě

V eshopu si můžete vybírat z celé řady dílenského vybavení. Dílenské vozíky ocení každý, kdo potřebuje mít při práci nářadí při ruce a přehledně umístěné na jednom místě, s možností bezpečného odkládání při práci. Zásuvky mohou být opatřeny štítky s popisem vlastního obsahu, což vám usnadní hledání a zvýší efektivitu práce. Barevné provedení můžete zvolit klasické, případně jiné podle osobních preferencí. Vybírejte z pestré nabídky dílenského nábytku od tradičního českého výrobce, který funguje na českém trhu více než dvě desetiletí.

Publikováno: 25. 07. 2016

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Ivana Kolářová