Prodat staré auto pomůže služba výkup autovraků

Potřebujete se zbavit nepotřebného harampádí, ať již jde o staré auto, nepojízdný vůz, autovrak, či třeba katalyzátor? Jde to rychle, ekologicky, dle litery zákona, a ještě na tom vydělat. Stačí si jen najít pro prodej vhodného partnera. Mnohdy se nám do likvidace starého auta nechce. Nemáme čas objíždět autobazary a pravděpodobně bychom u nich i tak neuspěli. Též prodej svépomocí přes online autobazary není zrovna hobby, po kterém bychom toužili, často jej však připomíná. Musíte mít pevné nervy, abyste zvládli jednat s celým spektrem zákazníků. Nejen před prodejem, ale i posléze, když se ohlásí s reklamacemi. A na ty mají ze zákona právo. Jenomže auto zlikvidovat jen tak snadno nejde, a i doma postaveno na špalcích nás stojí nemalé peníze. Značky v depozitu nelze mít trvale. Proto je nejvyšší čas staré auto správně, ekologicky a výhodně zlikvidovat. Výkup autovraků v rámci celé České republiky nabízí Autocentrum Vojkov a jeho služba Likvidacevojkov.cz.

Nechte si za autovrak zaplatit

Za likvidaci vozidla v rámci služby Likvidacevojkov.cz nic neplatíte. Právě naopak. Za automobil dostanete aktuální tržní cenu. Ta se odvíjí od stavu vozidla, jeho značky a roku výroby. Tato velice seriózní služba si od vás vůz odtáhne sama odkudkoliv v rámci České republiky. Plná moc k likvidaci vozidla vám navíc umožní využít i odhlášení automobilu na úřadu na klíč. Takže konec placení zbytečné zákonné pojistky, a ještě slušný příjem z prodeje navíc!

Vydělat vám umí i starý katalyzátor

Nejen v autoservisech se hromadí staré katalyzátory, o které nemají zákazníci zájem. Často leží doma v garážích či v dílnách soukromých osob. Věděli jste, že starý katalyzátor je díky obsahu drahých kovů zajímavé prodat? Autocentrum Vojkov se specializuje rovněž na výkup katalyzátorů. Firma je schopna nabídnout nejvyšší výkupní ceny na trhu díky své spolupráci s ReMetall Deutschland a s českou pobočkou tohoto největšího zpracovatele katalyzátorů.

Publikováno: 20. 09. 2022

Kategorie: Auto-moto

Autor: Ivana Kolářová