Škodovky mají na českém trhu dlouhodobě skvělý zvuk

Klasické vozy na spalovací pohon, ale také krok směrem k elektromobilitě, trendu, kterému patří budoucnost. Samozřejmě, Škoda Auto je fenomén nejen pro české motoristy a bude tomu tak i v dalších dekádách. Značka, která má v českých zemích už prakticky stoletou tradici, má ještě hodně před sebou. Síť autorizovaných servisů je pro takovou značku nezbytností, už jen proto, že se tím přispívá k celkové reputaci. Oprava vozu nebo pravidelná prevence tak nemusí mít roli nákladné položky v rodinném rozpočtu. Díky originálním dílům je zaručena kvalita, samozřejmostí je také záruka.

Každý motorista zná několik modelů

Jistě, Fabia, Octavia, ale také Superb, kdo by o nich nevěděl? Možná jste je sami měli v garáži, protože šlo o velmi populární modely. Autorizovaný servis Škoda Praha tu není jenom pro nováčky. Přezutí spojené s generální prohlídkou si mohou domluvit i motoristé, v jejichž garáži je starší typ Škodovky. Výhodou pak je, že díky šekové knížce mohou majitelé čtyřletých nebo starších vozů ušetřit až pětinu celkových nákladů za práci a díly. Tuto knížku je možné stáhnout v elektronické podobě a jednoduše předložit při návštěvě servisu. Nezapomeňte, pravidelná diagnostika je důležitá! Vždy se musí prověřit, jestli automobil nebude mít potíže zvládnout velmi náročnou zimní část motoristické sezony.

Pětiletý předplacený servis je k dispozici

Škoda je značkou, která nabídne i pětiletý předplacený servis, jenž cílí na starší modely. Ten může trvat až pět let, případně trvat až do zvoleného nájezdu 60, 100 či 150 tisíc kilometrů. Údržba vozidla není jednoduchá a řešit problémy doma v garáži u dnešních modelů nelze, a to i proto, že jde o příliš velké riziko.

Publikováno: 29. 12. 2022

Kategorie: Auto-moto

Autor: Ivana Kolářová