Proč jsou AirPods nejlepší bezdrátová sluchátka pod sluncem?

Když Apple s velkou pompou představil zbrusu nová bezdrátová sluchátka AirPods, na internetu se objevila spousta nejrůznějších vtípků. K jejich inovativnímu produktu se spousta potenciálních zákazníků stavěla poněkud vlažně, ne-li odmítavě. Ale pak se karta obrátila. Svou všestrannou kvalitou a propracovaností se AirPody zařadily mezi absolutní bestsellery. Pokud o nich přemýšlíte a potřebujete trochu pošťouchnout, přečtěte si několik pádných důvodů, proč si je zamilujete.

Dokonalé párování

AirPody nejsou bezchybné, ovšem nemají k dokonalosti daleko. V čem rozhodně vynikají, je párování s ostatními zařízeními. Když sluchátka vytáhnete z pouzdra na AirPods, váš iPhone či iPad se obratem zeptá, jestli je chcete připojit. A jakmile je spárujete, nahrají se na váš iCloud účet a stanou se dostupnými pro všechna zařízení. Proč byste měli být u vytržení? Pokud často střídáte applácká zařízení, bude vám extrémní rychlost přepojování maximálně vyhovovat. Zkrátka a dobře pocítíte sílu ekosystému nakousnutého jablka.

Jsou praktická

Stejně jako bezdrátová sluchátka konkurenčních značek, také AirPody jsou nesmírně pohodlné při používání. Absence kabelu je vlastnost, na kterou si okamžitě zvyknete. Jindy všudypřítomný šmodrchající se drát vám už nebude ztrpčovat život - a vy ochutnáte, jaké to je, když můžete poslouchat hudbu ve vynikající kvalitě i bez tohoto přežitku. Z přenášení strach nemějte, v pouzdře, které se vejde i do menší kapsy, se neztratí. A navíc se v něm nabijí, takže se vám (pravděpodobně) nestane, že vám sluchátka zůstanou jen pro parádu, protože se v nesprávnou chvíli vybijí.

Dobře se s nimi telefonuje

AirPody nemají (svého času vysmívanou) nožičku pro nic za nic. Je v ní integrovaný mikrofon, který směřuje přímo k ústům. A právě díky tomu nahází sluchátka využití také při telefonování. Srozumitelnost je bezvadná a rozhodně se nemusíte bát, že by vám někdo nerozuměl. Potřebujete snad další důvody, proč přesedlat na stylová bezdrátová sluchátka nabitá skvělými funkcemi? O tom vážně pochybujeme.

Publikováno: 14. 09. 2021

Kategorie: Technika

Autor: Ivana Kolářová