Zdraví

Praktické tipy, jak vyřešit problémy s erekcí

Problémy s erekcí se týkají milionů mužů na celém světě, a to v rámci všech věkových skupin. Rozhodně není pravda, že se „nepostaví“ především starším pánům – z různých důvodů má potíže tohoto druhu i velmi početná skupina mladých lidí. Bez ohledu na věk však platí, že spouštěcí faktory erektilní dysfunkce jsou většinou stejné. A protože kvalita sexuálního života výrazně ovlivňuje celkovou pohodu ve vztahu, je vhodné problémy s erekcí co nejdříve vyřešit. Jak na to?

Zdravá strava

Jste to, co jíte. Nezdravá strava se musí na kondici zákonitě projevit. Ale naštěstí není nikdy pozdě změnit jídelníček a vyřadit z něj smažená a tučná jídla. Naopak je vhodné konzumovat co nejvíce ovoce a zeleniny. Může pomoct i přechod na raw stravu.

Dostatek pohybu

Kdo se nehýbe, zakrní. Dostatek pohybu je také velmi důležitý, a to nejen v souvislosti s erektilní dysfunkcí. Nemusí se přitom jednat o sport – lepší než nic jsou i pravidelné procházky. Pohybem na čerstvém vzduchu se navíc zvyšuje produkce vitaminu D, který má příznivý vliv na erekci.

Přírodní afrodisiaka

Matka příroda je moudrá a zásobila nás množstvím látek s afrodisiakálními účinky. Za zmínku stojí například ženšen, cizrna, česnek, fazole, zázvor, celer či hřebíček.

Komunikace s partnerkou

Erektilní dysfunkce je nepříjemná záležitost, ale určitě ne ostuda. Muži, kteří o tomto problému otevřeně hovoří se svým protějškem, se dostávají do hry mnohem rychleji. K častým důvodům poruchy totiž patří psychika. Jakmile dojde k eliminaci stresu (např. ze selhání apod.), potíže by měly ustat.

Návštěva odborníka

Jak řešit problémy s erekcí, když nic nepomáhá? Poslední možností je návštěva lékaře, který doporučí vhodný postup léčby. Do této fáze se však dostává jen minimum mužů – u většiny zafunguje změna životního stylu.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Investiční zlato

Nenechávejte své úspory jen tak ležet. Investujte je raději do zlata.

Přírodní produkty Phyteneo

Na běžné zdravotní problémy jsou tady přípravky značky Phyteneo.