Pořiďte si stylová svítidla a dejte svému bydlení tu správnou atmosféru

Pokud vás čeká renovace bydlení, pravděpodobně budete řešit také rozmístění nových svítidel. Spousta lidí význam vhodně zvolených zdrojů světla podceňuje, ale je to právě osvětlení, které dokáže navodit příjemnou atmosféru. Pokud se vám nikdy nepodařilo dosáhnout perfektního výsledku, nyní máte šanci na nápravu. Budete se divit, ale lustry, lampy a lampičky mají téměř magickou moc. Stačí si vybrat tu „správnou“ značku a pocítíte velký rozdíl. Nechcete-li šlápnout vedle, vsaďte na rakouského výrobce KOLARZ. Zajímá vás, v čem je lepší než konkurence?

Úchvatný design a prvotřídní kvalita

Fanouškům interiérového designu nemusíme KOLARZ GmbH sáhodlouze představovat. Firma se zabývá výrobou špičkových svítidel téměř 100 let. V České republice sortiment nabízí oficiální distributor KOLARZ-KAAL PRAGUE s.r.o. V nabídce najdete veškerá svítidla od A do Z – lustry do obýváku, lustry do ložnice i lustry do kuchyně. Samozřejmě nechybí ani venkovní, nástěnná a stropní svítidla. Nedílnou součástí sortimentu jsou také stojací lampy. Hledáte odpověď na otázku, proč si ze všech výrobců osvětlení vybrat právě KOLARZ? Důvodů je celá řada. KOLARZ je odjakživa synonymem pro nadstandardní kvalitu, precizní zpracování a dechberoucí design. Luxusní svítidla splňují veškeré požadavky ze strany náročného zákazníka. Navíc jsou cenově dostupné – vyznačují se velmi výhodným poměrem kvality a ceny. Patříte-li do skupiny nejnáročnějších zákazníků, potěší vás možnost výroby na míru.

Vyberte si svítidla, která budou vaší domácnosti slušet

Proč plýtvat slovy, když si můžete prohlédnout aktuální nabídku osvětlení hned teď? Najdete ji na www.svitidla-osvetleni-kaal.cz. Ať už preferujete klasiku, moderní design nebo jiný styl, stoprocentně si vyberete. Nebudete-li si vědět rady, kvalifikovaní prodejci vám rádi doporučí optimální řešení!

Publikováno: 13. 06. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Kolářová