PC hry s okamžitým doručením

Víte o tom, že si lze zakoupit PC hry snadno a rychle? Povětšinou levněji než na herních platformách, které si za prodej účtují svou provizi. Nevýhodou zakoupení takové licence mimo platformu je to, že nelze jen tak vrátit. Tedy pokud ji zakoupíte “omylem”, tak ji nelze vrátit zpět, protože licenční číslo vám dorazí přímo na email.

Výhody elektronických licencí PC her

Hlavní výhodou je rychlost doručení PC hry, kdy po zakoupení máte licenci přímo v emailu, což je naprosto skvělé. K dispozici máte od TBgames.cz spoustu návodů, abyste věděli jak na aktivaci her na herních platformách, a k dispozici je i online podpora, pokud si opravdu nebudete vědět rady. S TBgames.cz získáváte jak povětšinou levnější hru, než na herní platformě, tak i podporu instalace nebo aktivace. To s podporou na STEAMu, Epic Games či dalších horko těžko pochodíte a povětšinou se vám dostanou strojové odpovědi s odkazy na nějaké nápovědy. Na hru ani nemusíte čekat. K čemu vám je krabička hry (která zvyšuje náklady), když můžete mít hru okamžitě a aktivovanou ve své knihovně her na jedné z herních platforem STEAM, Origin, Epic Games a mnoha dalších.

Novinky i starší hry

K dispozici máme jak úplné novinky typu Doom EternalResident Evil 3 Remake a spoustu dalších zajímavých her, tak i třeba takové herní klasiky, jako je Warcraft 3 (nikoliv Reforged) nebo Mafia 1. U starších her jsou někdy problémy se spuštěním, ale my již máme zkušenosti, jak takové hry spustit. Rádi vám poradíme. Problémy se objevují i u her, jako je Forza Horizon. Nicméně máme již zkušenosti a budeme se vám snažit pomoci okamžitě po vašem dotazu, a to nejlépe do chatu na naší stránce. Doporučujeme i někdy přes vyšší cenu, než je na herní platformě, tak si hru zakoupit u nás. Důvodem je okamžitá podpora v případě problémů. Takovou podporu na herních platformách nezískáte, takže budete muset neustále čekat, co vám STEAM nebo Epic Games odpoví. Někteří mají totiž na odpověď až 30 dní! Můžete se kouknout i na hodnocení obchodu TBgames.cz

Publikováno: 30. 03. 2020

Kategorie: Zábava

Autor: Ivana Kolářová