Kdy se hodí zábavní pyrotechnika?

Plánujete oslavu, svatbu, nebo třeba firemní večírek? Pro všechny tyto události se vám budou hodit slavnostní ohňostroje, nebo třeba barevné dýmovnice. Udělejte si radost!

Pořádná oslava

Zábavní pyrotechnika je synonymem pro velkolepé oslavy, které si chcete dokonale užít. Nemusí se přitom jednat jen o svatby nebo klasickou oslavu Silvestra. Ohňostroje si lidé spojují také s oslavami jubilea, nebo se slavnostmi pořádanými městy a obcemi. Kdekoliv se něco děje, většinou se večerní zábava zahajuje ohňostrojem. Lidé tak mají možnost pozorovat oblohu prozářenou barevnými světly v kruhu svých blízkých.

Dýmovnice pro originální fotky

Budete se fotit? Dýmovnice jsou skvělou rekvizitou. Můžete je nechat doutnat a tvořit zajímavé pozadí pro vaše fotografie. Nebo si je vezměte přímo do ruky a procházejte se krajinou. Působivé fotografie si takto mohou zajistit nejen novomanželé, ale také například firemní kolegové. Dramatické efekty dýmovnice můžete vhodně kombinovat. Dýmovnice jsou výborné pro focení v halách nebo v exteriéru. Už se těšíte na své první výtvory?

Nápisy pomocí prskavek

Součástí zábavní pyrotechniky jsou i prskavky. A ty si dokonale zamilujete nejen o Vánocích! Věděli jste, že s pomocí prskavek se vám podaří sestavit libovolný nápis? Stačí vám jen šikovný fotograf a můžete se dát do toho! Ve vzduchu opisujte písmeno nebo slovo, které si přejete zobrazit. S pomocí pomalé uzávěry se váš nápad dokonale podaří. Udělejte si třeba netradiční firemní fotky, kdy se pokusíte o společný nápis. Už víte, co budete pomocí prskavek psát?

Zábavní pyrotechnika má celou řadu využití. Nenechte se ujít příležitost a dopřejte si netradiční zážitky. Ohňostroje a další prvky zábavní pyrotechniky neodmyslitelně patří ke slavnostním dnům a příležitostem. Už víte, co se bude nejlépe hodit pro vaše potřeby?

Publikováno: 28. 02. 2022

Kategorie: Zábava

Autor: Ivana Kolářová