Móda

Pánové, je vám horko? Tak si oblečte kraťasy!

Léto je sice na konci augusta, avšak vysoké teploty jsou pořád ještě tady a není vyloučeno, že slunečné a teplé počasí zažijeme ještě během září či říjnu. S těmito vyššími teplotami se spájí i snaha lidí o to, aby se ve svém oblečení cítili co nejpohodlněji a netrápili se s zahříváním organizmu kvůli nepřiměřeně hrubé vrstvě oblečení. Mnozí lidé, zejména pánové, nosí i během léta kalhoty a my jaksi nechápeme proč – pánové, oblečte si raději kraťasy, budete se cítit pohodlněji a příjemněji!

Pánské oblečení ve všeobecnosti obnáší mnoho různých druhů – v nabídce jsou trička, košile, polokošile, kalhoty, kraťasy a podobně. Muži si mohou vybírat ze širokého sortimentu a volit tak mezi různými alternativami toho, co si vlastně v daný den oblečou. Musejí mít k dispozici minimálně dvě kolekce oblečení, vzhledem na naše klimatické podmínky – zimní a letnou, jelikož teplotní rozdíly mezi těmito obdobími jsou výrazné a my tak můžeme nosit většinu oblečení jenom v jednom z těchto období.

Vraťme se však k našemu hlavnímu tématu. Pánské kraťasy představují v létě přímo ideální náhradu klasických dlouhých kalhot. Mají obrovskou výhodu variability – vyrábějí se v různých dloužkách (tříčtvrťové, sedmiosminové kraťasy apod.), v rozdílných vzorech, barvách a také v rozdílné možnosti použití. Jsou zde formálnější kraťasy, které můžete nosit v pátky do práce, ale také absolutně neformální modely kraťasů určených pro návštěvy barů či pouhé procházky po venku. Oproti klasickým kalhotám mají výhodu v tom, že jsou mnohem vzdušnější a nezpůsobují v létě takové horko v našem organizmu.

Na internetovém obchodu www.n1shop.cz si smíte zakoupit velice kvalitní a různorodé druhy mužského oblečení společně s kraťasy, které jsou zde také nabízené. Předností obchodu je široký sortiment, výborné dodací podmínky a řada spokojených zákazníků, potvrzujících zdejší vysokou kvalitu.

Hledáte s partou odpočinek?

Ideální pěknou chatu k pronájmu v přírodě? Krásné chaty k pronájmu naleznete na stránkách ubytování Šumava. Můžete si vybrat chatu na samotě, na horách, u vody nebo na okraji lesa. Pokud preferujete komfort, dopřejte si chaty které jsou vybaveny saunou, bazénem i vířivkou. Po takové parádní dovolené se budete dlouho cítit odpočinutý a plný elánu.

Sponzoři