Vzdělání a seberealizace

MBA: Vaše možnost, jak se dostat mezi manažerskou elitu

Co je to MBA? Nejde o zkratku „Man in black“, ale o označení prestižního titulu Master of Business Administration. Pokud se v současné době ucházíte o dobře placenou pozici v ekonomické sféře, možná jste se s požadavkem na manažerské vzdělání setkali. Pravdou je, že díky MBA budete mít v rukávu jedno eso navíc. Vysokoškolský titul je dnes pokládám spíše za standard než za výhodu, ale s MBA za jménem necháte konkurenci za sebou.

Titul MBA vám může vydláždit cestu k atraktivní pracovní pozici. Zároveň prohloubíte své znalosti a dovednosti, což je pro řídícího pracovníka velmi důležité. „Business schools“ studují také podnikatelé, zaměstnanci státní samosprávy a představitelé neziskových organizací. Podmínkou je již ukončené vysokoškolské vzdělání. Některé školy udělují výjimku a přijímají i uchazeče bez titulu, avšak s prokazatelnou manažerskou praxí.

MBA zažívá boom a i u nás vzniká množství škol, kde lze studovat rozličné obory. Výběr kvalitní instituce je klíčový – chcete-li skutečně kvalitní vzdělání a tudíž i titul, který má váhu, vyberte si renomovanou školu. K absolutní špičce patří Business Institut EDU a.s., který doporučuje drtivá většina absolventů

Business Institut nabízí široké spektrum programů MBA (mimo jiné i populární finanční management a strategické řízení financí), dále programy BBA, DBA a Exexutive LLM.

Studium MBA na Business Institutu trvá 1,5 roku a je založeno na rovnoměrném získání poznatků a praktických znalostí. O studenty se stará tým lektorů, z nichž někteří mají za sebou úspěšnou manažerskou praxi. Výuka probíhá v češtině a díky kombinovanému studium a e-learningu ji zvládnou i časově vytížení jedinci. Za zmínku stojí také množství dalších aktivit, které škola nabízí studentům zcela zdarma.

Pokud vás zaujala možnost, jak vyšplhat po manažerském žebříčku na nejvyšší příčky, vyberte si o nejlepší vzdělání. Více informací najdete na www.businessinstitut.cz.

Reklama

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Používáme prvotřídní materiály a dbáme na perfektní střih.

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Přírodní produkty Phyteneo

Účinná pomoc při zdravotních obtížích? Vyzkoušejte přípravky Phyteneo

Penzion Na náměstí

Dovolená na Slovácku? Jedině v Penzionu Na náměstí v Buchlovicích.