Nenechte se zaskočit zrádným letním počasím. Pořiďte si zakrývací plachty!

Počasí v létě je krásné, ale leckdy zrádné. Jistě to znáte z vlastní zkušenosti. Chystáte se na stavební úpravy bydlení, připravíte si stavební materiál a nakonec vám ho znehodnotí několikadenní deště. Naštěstí existuje jednoduché, a přitom velmi efektivní řešení jménem zakrývací plachty. Využijete je nejen na zakrývání stavebního materiálu, ale také na ochranu rozestavěného domu, strojů, stohů sena a dalších věcí. Podstatné je vybrat kvalitní výrobky, které splní požadovaný účel a hned tak se neroztrhají. My jsme je našli u Petra Štěpáníka na PePlachty.cz.

Petr Štěpáník vyrábí a prodává polyethylenové zakrývací plachty o tloušťce 0,2 – 0,4 mm. Nabízí perfektní ochranu majetku před nepříznivým počasím – odolají mrazu a vysokým teplotám, chrání před kyselinami, alkáliemi a UV zářením. Díky zdvojeným okrajům s kovovými oky lze plachty upevnit pomocí provazu a zajistit, aby je neodvál vítr.

V nabídce firmy Plachty Štěpáník narazíte také na univerzální autoplachty. Pokud nemáte garáž, případně často parkujete mimo kryté parkovací stání, bude se vám praktická ochrana hodit. Navlečení autoplachty je otázkou krátké chvilky a výsledek stojí za to. Ochrání lak vašeho vozu před poškrábáním, v létě před poletujícím pylem, UV zářením a listím. Kapsy na postranní zrcátka zaručí, že autoplachta nesklouzne. Na výběr jsou tři univerzální velikosti – pro malá, středně velká a větší vozidla.

Za pozornost stojí také stínící sítě na ploty z kvalitních PE vláken. Potýkáte-li se s nedostatkem stínu na zahradě, vyřešte problém pořízením tohoto finančně dostupného prvku. Zelená barva je opticky nenápadná a nijak nenaruší atmosféru vaší zahrady. Dobře se kombinuje s ostatními barvami a působí esteticky z obou stran plotu.

Chcete se o zakrývacích plachtách, autoplachtách a stínících sítích dozvědět více? Zeptejte se Petra Štěpáníka – rád vám poskytne veškeré potřebné informace.

Publikováno: 25. 06. 2016 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Kolářová