Chcete lépe placenou práci? Víme, kdo vám ji pomůže najít!

Perfektní job vám do náručí nespadne shůry. Budete se o něj muset přičinit, což znamená vynaložit větší úsilí než pouhou registraci na úřadu práce. Na druhou stranu se nemusíte uhnat, pokud seženete zkušeného partnera, který vás povede za ručičku. Nikoho takového naznáte? Obraťte se na novou personální agenturu Žirafa.cz. Pomůže vám s hledáním práce a nezkasíruje vás ani o korunu. Detaily najdete následujících řádcích.

Proč spolupracovat s personální agenturou?

Co pro vás může personální agentura Žirafa.cz udělat? Odborníci s letitou praxí v oboru se na trhu práce cítí jako ryby ve vodě a bezplatně pomáhají všem potřebným. Jakožto zájemce o práci skutečně nezaplatíte vůbec nic, protože provoz agentury financují zaměstnavatelé. Žirafa.cz je v kontaktu s nejvýznamnějšími firmami a uchazečům dokáže zajistit pohovory na atraktivní pracovní pozice. Přísun nabídek samozřejmě není jediný argument pro spolupráci s personální agenturou. Podstatné je, že ušetříte spoustu čas a starostí, které s hledáním práce souvisí. Méně zkušeným uchazečům personalisté poradí ohledně životopisu i přípravy na pohovor. Shrnuto a podtrženo, vaše šance na super práci výrazně poroste. Nezapomeňte však na to, že ani personální agentura není všemocná. Bez patřičného vzdělání, dovedností a praxe o vás zaměstnavatelé nebudou mít zájem. Podstatná je také úroveň vašeho vystupování, vhodný outfit při pohovoru a další faktory.

A co teď?

Pokud vás možnost spolupráce s personální agenturou Žirafa.cz zaujala, pokračujte na www.zirafa.cz, vyplňte kontaktní formulář, připojte životopis a vyčkejte, až vás personalisté kontaktují. Ačkoliv jde o poměrně mladou firmu, již nyní disponuje 16 pobočkami napříč celou Českou republikou. Jádro společnosti tvoří odborníci, kteří se na trhu práce skvěle orientují a vždy budou naslouchat vašim přáním a potřebám.

Publikováno: 24. 01. 2016

Kategorie: Ostatní

Autor: Ivana Kolářová

Tagy: personální agentura