Nejlepší nábytek? Na míru přece!

Také vás již omrzela uniformita vašeho bydlení, který se nápadně podobá fotografii z aktuálního katalogu IKEA? Patříte-li k lidem, kteří si potrpí na originalitu, neměli byste se spokojit s něčím, co nevyhovuje vašim představám. Abyste ve vašem obydlí cítili skutečně jako doma, existuje pouze jediné řešení, jak toho docílit. Zavřete na chvíli oči a představte si, jak by se vám žilo v domácnosti, o které jste vždy snili. Doby, kdy byl sortiment nábytku omezen na několik kusů, jsou nenávratně pryč a stále více z nás se uchyluje k nábytku na míru, který naplno využívá potenciál interiéru. Přestaňte dělat kompromisy a nechte si navrhnout vlastní kuchyni či obývací pokoj.

Využijte prostor naplno

Máte pocit, že se doma nemůžete hnout a na druhou stranu litujete mnoha nevyužitých koutů a zákoutí? Další důvod, proč zvolit nábytek na míru, který je vhodný nejen pro menší bytové jednotky. Vyřešíte tak problém s nedostatkem místa a zároveň svému bydlení dopřejete originální interiérové prvky, které se stanou terčem obdivu. Nechcete-li šlápnout vedle, obraťte se na firmu Šiml Interiér, která se specializuje na kuchyně na míru, výrobu skříní na míru i jiných kousků nábytku.

Společnost působí zejména v Praze a okolí, a to již od roku 2006 (původně jako fyzická osoba), při čemž se nejdříve specializovala na vestavěné skříně. Dostatek zkušeností a touha uspokojit nejnáročnější přání zákazníků změnila společnost výrobní sortiment a realizuje kompletní interiéry - od podlahy až po kuchyňskou linku,

Kreativita a kvalitní materiály

Nemáte ucelenou představu o tom, jak by mělo vaše nové bydlení vypadat? Nevadí, firma Šiml Interiér nabízí kreativní řešení, při čemž se orientuje na konkrétního zákazníka a daný prostor. Kvalitní materiály a touha po dokonalých kombinacích a detailech, jsou zárukou stoprocentního výsledku, se kterým budete spokojeni. Na zkušené matadory v oblasti výroby zakázkového nábytku se však můžete obrátit i v případě, máte-li váš projekt hotový – společnost pracuje hlavně jako realizační firma a každý návrh je pro ni výzvou.

Publikováno: 11. 04. 2022 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Kolářová