Bydlení

Narodilo se vám druhé dítě? Tak zakupte patrovou postel!

Len málo rodičů zůstává při zakládání rodiny při jednom potomkovi a často toho prvního potomka za pár let doplňuje další obrovská radost v podobě druhého syna či dcery. S tím však vyplývají zase další povinnosti – pokud nemáte doma hned dva dětské pokoje, tak musíte děti nějak umístnit do toho jednoho, který obývalo doteď pouze jedno dítě a mohlo by se tak cítit omezením svého životního prostoru dotčené. Naštěstí však existují efektivní řešení, jak tenhle potenciální problém vyřešit.

Nejdůležitější je to, aby měli děti dostatek prostoru pro spaní. Pokud nemůžete zaručit, že by se při dvou postelích umístěných vedle sebe děti nijak neomezovali, tak jim zakupte patrovou postel. Dnešní dětské patrové postele jsou již mnohem bezpečnější než ty v minulosti, které naboku někdy ani neměli zábranu vůči případnému pádu. Dnes se tyto postele opět stávají populárními právě díky tomu, že jejich výrobcové myslí na bezpečnosti dětí spících na patrových postelích. Proto vám i my toto řešení vřele doporučujeme.

Díky patrové posteli totiž nejenže vyřešíte otázku spaní dvou dětí v jednom pokoji, ale také vám ostane spousta prostoru pro užitečné využití prostoru, který jste si tímto krokem v pokoji vytvořili. Jelikož máte v pokoji de facto jenom jednu postel, tak můžete na zbylé místo dětem zakoupit zajímavé hračky, nebo lehké sportovní potřeby, zkrátka cokoliv, při čem budou moci příjemně trávit čas. Kromě toho se vaše děti díky patrové posteli také zabaví – mohou mezi sebou hrát soutěže o to, kdo bude spát nahoře apod. Na postelích je samozřejmě kompletní vybavení pro pohodlné spaní na horním i spodním podlaží.

A kde si tyto postele smíte zakoupit? Nemusíte navštěvovat klasické kamenné obchody, leč raději navštivte internetový obchod www.kouzelnypelisek.cz, kde naleznete patrové postele v širokém sortimentu a výborných cenách!