Poznejte krásy Slovenska: Kam se vypravit s celou rodinou?

Chcete letos konečně dopřát zasloužený odpočinek své rodině, ale díky covid-krizi musíte šetřit? Nejste sami. V podobné situaci se ocitlo nespočet lidí, a to nejen u nás, ale i v zahraničí. Vytoužený odpočinek však nemusí stát hromadu peněz. Šetřit se dá i na dovolené a to i bez snižování ubytovacího či stravovacího standardu!

Abyste ušetřili, nemusíte se omezovat ani v případě zážitků. V současné době - protože podobná situace jako Česku potkala mnoho lidí i v zahraničí, se museli přizpůsobit i cestovní kanceláře a provozovatelé ubytovacích zařízení. Aby prodali co nejvíce, raději snižují ceny. Pokud se však obáváte dlouhého cestování k moři a raději byste chtěli vidět pěkné prostředí poblíž domoviny, poohlédněte se po ubytování u našich sousedů.

Proč letos dovolenkovat na Slovensku?

I Slovensko může splnit vaše dovolenkové představy. Spojuje se zde krásná příroda s poutavou historií, často propletenou s tou naší, ale i nepříliš odlišná kultura. Jazyková bariéra nehrozí ani v nejvzdálenějším koutě této země a navíc máte jistotu i kvalitních jídel a nápojů, a běžně zde dostanete koupit i naše výrobky.

Pokud si dovolenou u moře neumíte představit pro nesnesitelné horko a masa vody pro vás není lákadlem, vydejte hory. Kvalitní ubytování v Nízkých Tatrách seženete za rozumnou cenu, a můžete tak s rodinou vyrazit na výlety do okolí, na turistiku ale i za historii. Nejen muzea, ale i hrady či zámky nabízejí možnost jak lépe poznat rozmanitou společnou historii.

No a pokud chcete dětem přece jen dopřát letní radovánky u vody, navštivte některou z množství vodních nádrží či aquaparků.

Nezapomenutelné ubytování v Nízkých Tatrách

Hodil by se vám tip na konkrétní ubytování? Radíme vám vybrat hotel Liptov. Celým jménem Björnson Eko Sport Hotel Jasná patří mezi nejimpozantnější v Nízkých Tatrách.

Vyhlášená Bjornsonka se nachází v Demänovské dolině, uprostřed lyžařského střediska Jasná a nabízí komfortní zázemí a bezprostřední blízkost přírody. Tu si užijete i ve chvíli relaxace uvnitř - stačí si rezervovat apartmány Liptov "Tree Houses", jejich unikátní koncept propojue vnitřní a venkovní prostředí.

Publikováno: 20. 04. 2021

Kategorie: Cestování

Autor: Ivana Kolářová