Zajímavosti

Kompletní tlumočnické služby

Potřebujete zajistit kompletní tlumočnický servis včetně celé přípravy konference? Oslovte brněnský jazykový servis Hope a nechte si konferenci připravit na klíč. V nabídce naleznete konsekutivní i kabinové simultánní tlumočení, u kterého je využita tlumočnická technika a zajištěna technická obsluha.

Tlumočení provádějí profesionální tlumočníci ve spolupráci s Asociací konferenčních tlumočníků, Jednotou tlumočníků a překladatelů a Komorou soudních tlumočníků ČR. Ti jsou schopni tlumočit ekonomické, technické, průmyslové, právní a další obory v závislosti na poptávce zákazníka. Kromě konferencí se tlumočení zajišťuje na úředních nebo obchodních jednáních, poradách, prezentacích firem, výstavách, zahraničních návštěvách, přednáškách a soudních řízení.

Kromě tlumočení vám agentura Hope zpracuje i překlady běžných i odborných textů, jako jsou technické, IT, právní, finanční, obchodní a marketingové dokumenty, včetně soudních překladů. Stálí klienti mají expresní překlady bez extra příplatku. V nabídce jsou i korektury textů od zkušených rodilých mluvčí.

V neposlední řadě se můžete zapsat i do některého z jazykových kurzů Brno. Jsou určeny veřejnosti či si je můžete přizpůsobit na míru. Veřejné kurzy se pořádají v odpoledních a večerních hodinách v jazykové škole formou skupinové výuky. Je však možné zajistit i individuální výuku. Více informací naleznete na oficiálních internetových stránkách www.jazykovyservis.cz. Zde získáte i kontakt na jednotlivé oddělení jazykového servisu a poptat jejich služby. Pokud tedy hledáte profesionální tlumočnické, překladatelské nebo jazykové služby, neváhejte se na agenturu Hope obrátit.

Hledáte s partou odpočinek?

Ideální pěknou chatu k pronájmu v přírodě? Krásné chaty k pronájmu naleznete na stránkách ubytování Šumava. Můžete si vybrat chatu na samotě, na horách, u vody nebo na okraji lesa. Pokud preferujete komfort, dopřejte si chaty které jsou vybaveny saunou, bazénem i vířivkou. Po takové parádní dovolené se budete dlouho cítit odpočinutý a plný elánu.

Sponzoři