Na elegantní i sportovní notu v sandálech Tamaris

Sluneční paprsky, pláže, voda a zábava… To je léto, jak má být! Jak si však léto užít plnými doušky? Důležitým předpokladem je pohodlná obuv, která vás nikdy nezklame. Jaké jsou trendy v letní obuvi a jaké sandály by neměly chybět ve vašem botníku? Poradíme vám!

Trendy pro letošní léto

  • Třásně: Populární etno styl je v létě sázkou na jistotu! Třásně vládnou nejen kabelkám, ale i sandálům! Proto se nebojte a pusťte třásně do svého letního botníku.
  • Proužky: Letní stálicí jsou pruhy v mnoha podobách. Ty se nemusí objevit pouze na triku, ale i na botách, které dovedou outfit v moderním námořnickém stylu k dokonalosti.
  • Zářivé barvy: Léto je jako stvořené pro barvy nejen na oblečení, ale také na botách. Odvažte se a pořiďte si třeba žluté sandály. Brzy se přesvědčíte, že i výrazné boty se budou k vašemu letnímu šatníku skvěle hodit.
  • Kovové detaily: Proč by na botách měly být kovové detaily? Protože každá bota díky kovovým ozdobám působí mnohem nápaditěji, nehledě na to, že díky těmto detailům mnohem více vynikne i vaše opálení.
  • Zavazování: Hitem tohoto léta jsou sandály na zavazování, které je velmi nápadité a ženské. Nebraňte se tedy sandálům Tamaris v méně typickém provedení. Uvidíte, že nejedna kamarádka vám takový model bude závidět.

Elegantní sandály Tamaris pro parádnice

  • Sandály na podpatku: Letní módě vládnou šaty a sukně, které však patřičně vyniknou v kombinaci s podpatky. Sandály na podpatku se v létě stanou vaším favoritem, ať už v jemné bílé, stříbrné, či krémové barvě. Ale i sandály v nádherném žlutém nebo červeném odstínu si budou skvěle rozumět s vašimi oblíbenými květovanými šaty apod.
  • Sandály na klínku: Pro ženy a dívky, které nemají příliš v oblibě jehlové podpatky, jsou skvělou volbou trendové sandály Tamaris na klínku, které jsou na léto vskutku ideální. Ty působí velmi žensky, ale také zaručují větší stabilitu a pohodlí i při delší chůzi.

Sportovní sandály Tamaris pro pohodářky

  • Sandály na platformě: Je pro vás pohodlí na prvním místě, ale baví vás i nejnovější módní trendy? Pak by vám neměly chybět populární sandály na platformě, nejlépe ve výrazné barvě, nebo s extravagantním vzorem…
  • Ploché sandály: Navzdory předpokladům nemusí být ploché sandály nepohodlné. Základem je kvalitní stélka, která se v případě sandálů Tamaris přizpůsobí vaší noze díky patentované technologii Toucht It.
  • Žabky: A v žádném případě nesmíme zapomenout na populární žabky, které jsou v létě nepostradatelné. Nemělo by se však jednat o laciný model, který se po několika dnech rozpadne. I žabky by měly dbát v první řadě váš komfort, jako je tomu i u žabek Tamaris.
Jaké sandály nemohou chybět ve vašem letním botníku?

Publikováno: 20. 02. 2017

Kategorie: Cool móda

Autor: Ivana Kolářová