Nepodceňte hygienické potřeby ve své firmě. Jak zajistit zaměstnancům adekvátní podmínky?

Vlastnictví společnosti jakéhokoliv typu vyžaduje extrémní trpělivost a stoprocentní vyřešení každého sebemenšího detailu. Jedině tak si zajistíte dlouhodobě stabilní a ziskové podnikání, které je zajisté vaším snem. Jednou z podstatných oblastí je i adekvátní hygiena, jejíž řádné plnění je předmětem nejen legislativním, nýbrž ekonomickým a morálním. Na co byste měli myslet?

Reprezentace i zdraví zaměstnanců

Představte si, že navštívíte restauraci, která má špinavé stoly, číšníci mají viditelně zaneřáděné uniformy a podlaha je plná fleků a prachu. Jak dlouho by asi trvalo, než do takového podniku přestanou chodit zákazníci a vykoleduje si nepříjemnou návštěvu z kontrolního úřadu? Ta by mu v lepším případě uložila pokutu, zatímco v tom horším by jej uzavřela. Nemusíte být zrovna majitelem stravovacího zařízení, jelikož stejné hygienické podmínky podmínky platí i pro všechny ostatní obory. Zároveň musíte myslet na spokojenost a zdraví vašich zaměstnanců, jež si zaslouží určitý standard. Není to jen o najmutí úklidové firmy nýbrž i o zajištění výrobků a vybavení pro osobní hygienu vašich zaměstnanců. Mezi ně se řadí například ručníky papírové skládané, tekuté mýdlo, dezinfekce na ruce či třeba rozložitelný toaletní papír. Během jejich shánění neztrácejte čas objížděním kamenných poboček a nakupováním za běžné ceny.

Ušetřete spoustu peněz

Mnohem lepším nápadem je jednoduché zahájení kooperace se spolehlivými dodavateli, kteří poskytují podnikatelům zvýhodněné velkoobchodní ceny.
Za zmínku stojí především online velkoobchod hygienických výrobků s internetovými stránkami pod odkazem drozd-hygiena.cz. Najdete tam široký výběr produktů pro hygienu a čištění, rychlé dodání ( výrobky jsou skladem ) a při pravidelném odběru získáte zajímavé slevy.

Publikováno: 02. 11. 2022

Kategorie: Podnikání

Autor: Ivana Kolářová