Jaké jsou výhody kuchyně na míru?

Mnoho firem nabízí řadu designů, povrchových úprav a velikostí kuchyní, u skutečně zakázkové kuchyně, neexistují absolutně žádná omezení. Probíhá u vás rekonstrukce bytu? Proč zvolit právě kuchyň na míru?

Žádná omezení

Kuchyně na míru je navržena s ohledem na vás a váš životní styl v popředí každého rozhodnutí. Váš designér s vámi bude spolupracovat na vytvoření uspořádání, které bude nejlépe vyhovovat vaší každodenní rutině, ve stylu, který bude dobře ladit s estetikou vašeho domova, a se všemi přidanými prvky, kterých chcete dosáhnout s kuchyní svých snů. Kuchyně skutečně na míru vám dává možnost realizovat vaše představy a také znamená, že nejste omezeni nabídkou pracovních desek, úchytek a kování. Možnosti jsou opravdu neomezené.

Kvalita, která mluví sama za sebe

Kuchyně na míru jsou klasické, nadčasové a trvanlivé. Ručně vyrobenou kuchyni vyrábějí truhláři a stolaři, kteří jsou neuvěřitelně zruční a vyškolení v tom, co dělají, a žádný detail není opomenut. Řemeslníci ručně vyrábějí vestavěný nábytek z nejkvalitnějších materiálů a tradičními technikami. Kuchyně z hotového zboží, a to i ve vyšším segmentu trhu, mají vždy výplňové panely a tenké skříňky, které jsou tu a tam zasunuty tak, aby vyplnily mezery podle potřeby. Kuchyně na míru se vyrábí ručně, aby přesně odpovídala rozměrům místnosti, takže každá skříňka bude proporcionální. To znamená nejen to, že veškerý prostor je pro vás maximálně využit, ale také to, že během výrobního procesu vzniká jen velmi málo odpadu, což je pro dopad na životní prostředí nesmírně důležité. Pokud se ve vašem domě vyskytují architektonické prvky, které je třeba obejít, nízké stropy, trámy nebo křivolaké stěny, designéři vám vytvoří kuchyni skutečně na míru, aby přesně odpovídala danému prostoru.

Originalita

Jelikož žádný dům není zcela stejný, tak ani kuchyň nebude stejná. Pokud investujete do kuchyně na míru, bude pro vás a váš domov ještě více jedinečný. Nebudete mít kuchyni, která byla vybrána z brožury nebo obrázku webových stránek. Konečným výsledkem bude kuchyň, která byla navržena s ohledem na vaše potřeby, ručně vyrobena truhláři podle vašich přesných specifikací a bezproblémově nainstalována. Kuchyně na míru je velkou investicí a rozhodně nebude nejlevnějším řešením, ale díky své dlouhé životnosti a nadčasovému stylu bude dlouhodobě i ekonomicky výhodná. Takže pokud u vás probíhá rekonstrukce bytu, zvažte pořízení také nové kuchyně.

Publikováno: 30. 09. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Kolářová