Minijeřáb využijete na malých i velkých stavbách

Minijeřáby nabízejí široké možnosti uplatnění. Své místo nacházejí nejenom na velkých staveništích, ale i stavbách rodinných domů. S minijeřábem se však nemusíte obávat vjet i do interiéru. Moderní mobilní jeřáby jsou přesné a výkonné. Nenáročné na prostor a disponující opravdu velkou zdvihací silou. Tito mechaničtí pavouci s obrovskými chapadly, jak se jim také přezdívá, si totiž poradí i s několikatunovým nákladem. S milimetrovou přesností!

Jeřáb široký 60 cm? Ano, je to možné!

Aniž by se přitom jednalo o obrovská monstra vhodná jen na velká staveniště. Nejmenší sbalený minijeřáb je široký pouze několik desítek centimetrů! Ten největší pak dva metry! Jsou to právě i malé rozměry těchto zařízení, které z minijeřábů dělají vyhledávanou manipulační techniku při stavbách rodinných domů na malých pozemcích.

Práce na střechách, terasách i fasádách

Minijeřáb využijete při pracích na střechách, terasách i fasádách. Nápomocen vám může být při práci se sklem, opláštění budov i betonování podlah. Stejně jako při manipulaci s nákladem různého druhu. Je přesný, výkonný, a přitom malý a lehký. Zkrátka po všech stránkách ideální.

Vybírejte na uplifter.cz

Prodejem i pronájmem minijeřábů stejně jako jejich příslušenství se zabývá například společnost Uplifter, s.r.o. V nabídce však najdete i mobilní a přívěsné jeřáby, manipulátory, industryliftery, vakuovou techniku a další transportní pomůcky. Veškeré produkty si od společnosti můžete zakoupit (v nabídce jsou jeřáby nové i použité) i pronajmout. Součástí služeb samozřejmě jsou i nezbytný servis a pravidelné revize jeřábů, během nichž vám firma zapůjčí jiný. Nehrozí tak, že ze dne na den zůstanete bez svého všestranného pomocníka. Revize jeřábu v žádném případě nepodceňujte. Jsou zárukou jeho bezchybného chodu a dlouhé životnosti. S výběrem minijeřábu (nebo jiné manipulační techniky) vám pomohou zkušení produktoví manažeři společnosti, kteří jsou připraveni doporučit vám model, jenž bude plně vyhovovat vašim požadavkům.

Publikováno: 20. 05. 2021

Kategorie: Nezařazené

Autor: Ivana Kolářová