Metropolevet: Veterina v Praze pro malé domácí mazlíčky

Máte doma kočičku, pejska, králíčka, fretku či jiné drobné zvířátko? A chodíte s ním k veterináři? Měli byste. Jít tam až ve chvíli, kdy se objeví zdravotní problém, není zrovna nejlepší. Vy přece také nechodíte k lékaři či zubaři jenom tehdy, když se něco děje. I se zvířátky je dobré občas zajít na kontrolu. Proč lidé k veterináři nechodí? Často kvůli jednání, s nímž nejsou spokojení. Návštěvu toho nepříjemného veterináře, u nějž stráví nejdříve půl hodiny v čekárně, odkládají na chvíli, kdy už bude doopravdy nezbytná. Ovšem jde to i jinak. Základem je spolehlivá veterina – Praha takových nabízí několik.

Vydejte se do Metropolevet u Černého mostu

V Praze je více dobrých veterinárních klinik. Jedna z nich se nachází v blízkosti Černého mostu a jmenuje se Metropolevet. Pohodlně se sem dostanete autem i metrem (linka B, stanice Rajská Zahrada). Na klinice Metropolevet působí dva veterináři, dvě veterinářky a čtyři veterinární sestry a jeden veterinární technik. Díky tak obsáhlému týmu může klinika poskytovat širokou péči. Každý z lékařů se specializuje na něco jiného, dohromady na klinice nabízí péči v oblastech oftalmologie, ortopedie, kardiologie, stomatologie, dermatologie i onkologie. Poradí si s běžnými zákroky, jako jsou kastrace či vakcinace. Mají spoustu moderního vybavení, takže vás nebudou kvůli každé prkotině odesílat na specializované pracoviště.

Objednejte se online

Láká vás tato veterinární klinika na Praze 9? Určitě se nejdříve podívejte na její web Metropolevet.cz. Najdete tam veškeré důležité informace včetně ceníku služeb, rozpisu ordinačních hodin jednotlivých veterinářů a také rezervačního systému. Otevřeno je každý všední den od 9 ráno do 9 večer, což jsou ideální provozní hodiny i pro pracující, kteří si kvůli návštěvě veterináře nemohou brát dovolenou. Na konkrétní čas se vždy objednejte předem, nebudete muset čekat, a navíc nebudete platit příplatek pro neobjednané. Výjimkou jsou pochopitelně akutní případy. V situacích ohrožení života na nic nečekejte a jeďte přímo na veterinu. Pohotovost funguje i o víkendech.

Publikováno: 19. 08. 2020

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Ivana Kolářová