Rady a tipy

Moderní zahradní párty stany: Rozmary počasí vás už v létě nepřekvapí

Dlouhé letní večery utkví v paměti mnohých z nás. Není se čemu divit, posezení při zvuku kytary nebo sledování letních sportovních přenosů v exteriéru jsou činnosti, jež lákají spousty lidí. I obyčejný relax ve stínu u bazénu není od věci. Co ale dělat v případě, kdy vás překvapí déšť, případně silný sluneční žár? I proto je nutné co nejrychleji jednat a pořídit si spolehlivé zastřešení. Že na realizaci pergoly nebo jiného pevného přístřešku nemáte dostatek peněz? Nevadí, bohatě vám postačí kvalitní zahradní párty stan. Právě na jeho výhody a kritéria výběru nového modelu se zaměříme.

Rychlá výstavba zahradních párty stanů

V první řadě je třeba upozornit na velmi rychlou výstavbu zahradního párty stanu. Během krátkého časového úseku budete mít hotovou konstrukci a následně není problém ukotvit i potahovou látku. Jestliže byste raději opravdu expresní postavení, vyplatí se volit nůžkové stany, jež jsou v tomto ohledu vynikající. Kvalitní materiály dokážou také odolat působení větru, takže celý komplet zůstane pohromadě i v takovéto nepohodě.

O stín nebude nouze

Určitě se budete moci spolehnout především na dostatek stínu. Postačit by vám mohly i zahradní párty stany, které nedisponují bočními stěnami. Výbornou volbou jsou i varianty se stěnami. Ty mohou a nemusejí být vybaveny okny. Jejich přítomnost se vyplatí, jelikož je v interiéru stanu mnohem větší množství světla. Výběr velikosti je ryze individuální. Nejmenší provedení se standardně vyrábějí ve velikosti 3×3 metry. Není ale problém volit i mnohem prostornější typy, případně nestandardní varianty.

I zahradní altánky vypadají skvěle

Moderní vzhled nabízejí i stylové zahradní altánky. Z pohledu barev máte prakticky neomezenou volbu. Někdo preferuje spíše jednobarevné stany. Spousta lidí ale raději volí pestrobarevnější pruhované pojetí anebo jakékoli jiné. Výběr je pouze na vás.

Reklama

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Používáme prvotřídní materiály a dbáme na perfektní střih.

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.