Moderní zahradní párty stany: Rozmary počasí vás už v létě nepřekvapí

Dlouhé letní večery utkví v paměti mnohých z nás. Není se čemu divit, posezení při zvuku kytary nebo sledování letních sportovních přenosů v exteriéru jsou činnosti, jež lákají spousty lidí. I obyčejný relax ve stínu u bazénu není od věci. Co ale dělat v případě, kdy vás překvapí déšť, případně silný sluneční žár? I proto je nutné co nejrychleji jednat a pořídit si spolehlivé zastřešení. Že na realizaci pergoly nebo jiného pevného přístřešku nemáte dostatek peněz? Nevadí, bohatě vám postačí kvalitní zahradní párty stan. Právě na jeho výhody a kritéria výběru nového modelu se zaměříme.

Rychlá výstavba zahradních párty stanů

V první řadě je třeba upozornit na velmi rychlou výstavbu zahradního párty stanu. Během krátkého časového úseku budete mít hotovou konstrukci a následně není problém ukotvit i potahovou látku. Jestliže byste raději opravdu expresní postavení, vyplatí se volit nůžkové stany, jež jsou v tomto ohledu vynikající. Kvalitní materiály dokážou také odolat působení větru, takže celý komplet zůstane pohromadě i v takovéto nepohodě.

O stín nebude nouze

Určitě se budete moci spolehnout především na dostatek stínu. Postačit by vám mohly i zahradní párty stany, které nedisponují bočními stěnami. Výbornou volbou jsou i varianty se stěnami. Ty mohou a nemusejí být vybaveny okny. Jejich přítomnost se vyplatí, jelikož je v interiéru stanu mnohem větší množství světla. Výběr velikosti je ryze individuální. Nejmenší provedení se standardně vyrábějí ve velikosti 3×3 metry. Není ale problém volit i mnohem prostornější typy, případně nestandardní varianty.

I zahradní altánky vypadají skvěle

Moderní vzhled nabízejí i stylové zahradní altánky. Z pohledu barev máte prakticky neomezenou volbu. Někdo preferuje spíše jednobarevné stany. Spousta lidí ale raději volí pestrobarevnější pruhované pojetí anebo jakékoli jiné. Výběr je pouze na vás.

Publikováno: 02. 02. 2017 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Ivana Kolářová