Nafukovací kostýmy zažívají boom. Uplatní se na párty i maškarním

Když si dnes vyrazíte na karneval, maškarní bál, vesnické šibřinky, zahradní slavnost nebo třeba oslavu narozenin, s nejvyšší pravděpodobností tam bude některý z návštěvníků poutat pozornost ostatních díky propracovanému nafukovacímu kostýmu. Jsou to ale i rozlučky se svobodou nebo třeba propagační akce, kam se tento druh převleku hodí. Proč?

Co jsou to nafukovací kostýmy a jaké jsou jejich výhody?

Nafukovací kostýmy (kouknout se na ně můžete na: https://www.nafukovacikostymy.cz/) se stávají stále rozšířenější a populárnější formou masky z mnoha důvodů. Zejména za jejich úspěchem stojí:
  • precizní provedení a autentická imitace;
  • originalita;
  • široká paleta motivů (stovky druhů kreativních kostýmů); příznivá cena;
  • pohodlnost (nafukovací kostýmy je snadné sehnat, ale i se do nich převléct – nepotřebujete žádné další doplňky);
  • ventilátory, které jsou většinou součástí balení; využitelnost na mnoha typech akcí.
Vyrazte si na maškarní nebo oslavu narozenin jako slepice, prasátko či penis Lámete si hlavu s tím, za co půjdete na blížící se maškarní, karneval, šibřinky, oslavu narozenin nebo třeba neformální firemní večírek? Pak jste tu správně. Poradíme vám.

Slepice

Nazval vás v minulosti kolega nebo rozzuřený šéf v jednom ze svých pravidelných amoků „slepicí“, přičemž se za dva týdny má konat firemní večírek v maskách? Povzneste se nad urážky vyřčené pod vlivem pracovního stresu, navlékněte si nafukovací kostým slepice a dotáhněte tuhle věc do konce! Kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp…

Prasátko

Je to 160-180 cm vysoké, růžové, roztomilé, usměvavé a večer to má nárok na nějakého toho panáka navíc. Co je to? Prase, které dostane své kolegy i přátele svým outfitem do kolen! A rozhodně přitom nezáleží, zda jste mužského, anebo ženského pohlaví. Mimochodem, umíte chrochtat?

Penis

Pokud se někam nafukovací kostým penisu vyloženě hodí, jsou to rozlučky se svobodou. Ty pánské, ale i dámské. Teď jde jen o to, zda si jej navlečete sami, anebo do toho šikovně, za pomoci lsti, upletete někoho ze svých známých, na jehož účet se potom celý večer budete bavit.

Publikováno: 20. 02. 2019 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Zábava

Autor: Ivana Kolářová