Objevte pozitivní přínosy hydroterapie a chromoterapie. Podpoří vaše zdraví i duševní pohodu

O tom, že voda je nezbytnou součástí našich životů, není pochyb. Bez vody bychom nemohli existovat. Pozitivní vliv však může mít i pobyt v ní. Spojíte-li teplou vodu s vodními proudy, je výsledkem hydromasáž neboli masáž vodou. Ta nabízí spoustu výhod a užívat si je můžete i na své zahradě či terase díky venkovní vířivce.

Dejte sbohem bolesti i stresu

Účinky vodoléčby neboli hydroterapie jsou známy již dlouhá léta. Pokud se nad nimi zamyslíte, určitě dokážete jmenovat některé z nich sami. Přinášíme alespoň ty nejvýznamnější z nich, které ocení vaše tělo i mysl. Hydroterapie uvolňuje svalové napětí, zlepšuje prokrvení a elasticitu kůže, jakož i cirkulaci krve, napomáhá rozproudění lymfy, zmírňuje bolesti kloubů a celkově zlepšuje naši obranyschopnost. Prokázané účinky má také při ovlivňování psychického rozpoložení – uvolňuje od psychického napětí, odbourává stres, podporuje tvorbu hormonu štěstí endorfinu a napomáhá k celkovému navození pocitu pohody. Doplníte-li navíc pobyt ve venkovní vířivce o světelnou chromoterapii, můžete zharmonizovat své tělo i mysl na té nejlepší úrovni.

Zamiřte za vířivkami do Brna

Jestliže byste rádi těžili z výhod, které venkovní vířivky nabízejí, a chcete je vyzkoušet sami na sobě, rozhodně vám doporučujeme návštěvu showroomu nabízejícího vířivky v Brně a okolí, který provozuje společnost Spahouse. V něm se totiž seznámíte s rozmanitou nabídkou vířivek, včetně celoročních vířivek IQue od renomovaného švédského výrobce, a můžete si je dokonce vyzkoušet. O tento zážitek se však nemusíte ochudit ani tehdy, pokud máte vířivky v Brně trochu z ruky – další showroomy Spahouse totiž najdete i v Praze nebo Hradci Králové. Přijďte se inspirovat a povzbuďte své tělo i mysl.

Publikováno: 30. 07. 2023

Kategorie: Zdraví

Autor: Eliška Nováková