Kvalitní víno nejen na vaší oslavě

Blíží se dlouho očekávaná party či večírek, na kterém vám z pracovního hlediska velice záleží? Budete hostit důležité obchodní partnery nebo slavíte kulaté narozeniny? Ať už jsou vaše důvody jakékoliv, tak určitě nechcete nic ponechat náhodě a dost možná požadujete nějakou originální vsuvku pro tento den. Máme pro vás zcela moderní až jedinečnou nabídku, kde hlavní roli sehrává degustace vína.

Víno je lahodný mok, který mnoho lidí pijí bez zvláštní jiskry v oku. Zkrátka nahnou sklenku směrem ke svým ústům a polknou. Nutno podotknout, že takový postup okrádá nejen na chuti, ale na celém prožitku při otevření kvalitní lahve vína. Pokud chcete mít opravdu originální party, můžete využít služeb profesionálně sestaveného týmu pod zastřešujícím názvem WineHouse. Pozvěte si na svůj večírek sommeliéra, který vás a vaše přátelé velice poutavou metodou naučí, jak správně otevírat, ochutnávat a pít víno. Odhalí vám tajemství barev a chutí o několika předních značek. Ochutnávka vína pod dohledem odborníka se rázem promění v nezapomenutelný zážitek.

Hosté se sympatickým způsobem naučí, jak si své kvalitní víno opravdu vychutnat a ponechat si jeho kouzlo na svých chuťových buňkách co možná nejdéle. Na pořádané akci dokonce proběhne i možnost zakoupení jednotlivých lahví. Jde o špičkové víno z moravských i českých oblastí. Můžete tak udělat radost nejen sobě, ale i svým přátelům. Zakupte jim naše vína, která nejsou zbytečně cenově přemrštěná, a užijte si s nimi chvilky pohody. Víno je odjakživa brán jako lék, nápoj pravdomluvnosti a lektvar bohů. Internetový portál winehouse je přehlednou stanicí pro všechny potencionální zájemce o kvalitní vína z tuzemské oblasti.

Publikováno: 14. 05. 2013

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Ivana Kolářová

Tagy: degustace vína