Máchovo jezero chatky – rodinná dovolená na míru

Přemýšlíte o tom, kam vyrazit na rodinnou dovolenou? Zahraniční pobyt vás neláká, protože jste milovníky českých luhů a hájů? Podívejte se k Máchovu jezeru, které je jako stvořené pro letní rekreaci. Koupání, vodní sporty, procházky přírodou, návštěvy hradů a zámků se zalíbí turistům všech věkových generací.

Letovisko Staré Splavy

Rezervujte si Máchovo jezero chatky v resortu Staré Splavy a prožijte nezapomenutelnou romantickou, sportovní i relaxační dovolenou. Staré Splavy jsou situovány severozápadně od magického Máchova jezera. Jen kousek u chatové oblasti se nachází Doksy ukrývající cenné perly architektury, jako jsou kostel sv. Bartoloměje a Nanebevzetí Panny Marie, radnice z roku 1855 a nádherný renesanční zámek. Za zmínku stojí aquapark Staré Splavy, který potěší zejména děti. Venkovní bazény, písečná pláž s palmami, fitness i wellness programy hrají prim.

Rekreační středisko – kemp ELITE

V chatové osadě ELITE si odpočinete jedna báseň. Máchovo jezero ubytování je možné ve 4 lůžkových chatkách s chladničkou. K dispozici jsou jídelna s barem, společenské sociální zařízení v areálu, ohniště, houpačky, pískoviště, prolézačky. V bezprostřední blízkosti letoviska jsou relaxační a sportovní činnosti, jako jsou kolotoče, šlapadla, minigolf, trampolína, plavba parníkem i loďky. Během dovolené na Máchově jezeře nemusíte vařit, což ocení zejména ženy. Záleží jen na vás, zda si zvolíte polopenzi či plnou penzi.

Proč jsou Staré Splavy prostě super?

Rekreace Máchovo jezero chatky nepostrádá zábavu. V létě si užijete koupání, opalování na písečné pláži i adrenalinové vodní sporty. V areálu ELITE si můžete zahrát volejbal i minigolf. Objednejte si Máchovo jezero ubytování s patřičným předstihem, jen tak získáte skvělé ceny. Ať už se vydáte k Máchovu jezeru s rodinnou anebo přáteli, vždy budete spokojeni.

Publikováno: 28. 03. 2017

Kategorie: Cestování

Autor: Ivana Kolářová