Jak na to

Jak na Make-up pro slavnostní příležitosti

Chystáte se na nějakou velkou a prestižní slavnostní příležitost a chcete své okolí oslňovat až do ranních hodin? Pak je potřeba se na takovou slavnostní akci pořádně připravit a v žádném případě nepodcenit přípravu své pleti. Taková slavnostní akce může být ideální příležitostí ukázat celému světu svou krásu a noblesu. Nebojte se být sebevědomá a sebejistá. Co takhle třpytivé líčení, které je v poslední době velkým hitem. Kdo chce okouzlovat a ozařovat své okolí, musí jasně svítit.

Jak a kde začít? Začněte pleťovým i tělovým peelingem, maskou a krémem. Pokud je zrovna podzim nebo zima, použijte také samoopalovací přípravek, který rozzáří vaší pokožku.

Takto ošetřenou pleť nechte na chvíli odpočinout a relaxovat. Nejideálnější je dvě hodiny. Až po dvou hodinách naneste make-up. Pak se pusťte do lícních kostí, které vystínujte například třpytivou tvářenkou anebo pudrem s třpytivými částečkami. Kvalitní tvářenka s perletí Flawless Perfection Blush je například od osvědčené značky Max Factor. Nebojte se taktéž poprášit i svůj krk, dekolt a ramena. Všechny vaše odhalené partie těla mohou totiž zářivě třpytit podobným způsobem jako vaše tvář.

Na úplný závěr nezapomeňte na vaše vlasy, které jsou bezesporu korunou vašeho image a mohou také zářit jako korunka krásné a neodolatelné princezny. K dispozici máte různé speciální vlasové lesky a gely. Vybrat si například můžete tužící nebo netužící od firmy Wella. Tahle firmy nabízí kvalitní gel s perleťovým leskem Pearl Styler. Gel si pečlivě vybírejte podle druhu účesu.

Pokud jste takto důkladně a skvěle připravená, můžete bez obav a starostí vyrazit na báječnou slavnostní akci s dobrou náladou a určitě se budete všem líbit a zářit. S oslňujícím make-upem budete zářivou hvězdou večera.